укладка ламінату
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт підлоги в хрущовці

Замовити

Конструкція різної підлоги містить п'ять частин:

  • Основа;
  • Шар гідроізоляції;
  • Шари теплоізоляції, звукоізоляції;
  • Стяжка;
  • Безпосереднє підлогове покриття.
 

Основи будинків старої споруди виготовляли з будівельного бетону, так що виправляти підлоги в хрущовці нелегко - тут є свої хитрощі.

Як ремонтувати підлогу в хрущовці

 

В який період дерев'яна підлога потребує ремонту? Тут слід зазначити такі моменти як: розсихання, скрипи, пружинні місця. У таких ситуаціях цілком достатньо незначного косметичного ремонту підлоги.
  Якщо підлога розсихається, потрібно видалити ті щілини, які змогли з'явитися. Для закладення дрібних щілин прекрасно підходить замазка, щоб видалити великі щілини потрібно міцніше виконати укладання дощок. Для цього демонтуються плінтуса, знімаються старі дошки - пізніше укладають нові дошки.
  Скрипи в підлозі бувають від того, що лаги розхитуються (іноді лаги і зовсім ненадійно кріпляться до основи).

В крайньому варіанті їх необхідно щільніше прибити, а потім вже до них - щільніше прикріпити дошки.
  Пружинить підлога через те, що при монтажі використовувалися надто тонкі дошки (або ж між лагами велике відстань). Даний дефект можна виправити - для цього необхідно вставити додаткові лаги (якщо проблема полягає в них), або ж просто змінити дошки підлоги на більш масивні.
Як правило, ремонт підлоги в хрущовці передбачає більш серйозні заходи для видалення тієї чи іншої несправності, тому що в цих будинках як правило необхідна повна заміна старої підлоги.
  Вони надто старі - через це виникають більші проблеми. До таких неприємностей можна зарахувати ті, які вирішити за допомогою звичайного поверхневого ремонту не вийде - наприклад, мають місце сильні перекоси по висоті на окремих ділянках статі.
  Дерев'яну підлогу можна вирівняти - для цього зазвичай застосовується особливий клей, тирса, рейки. Також буде потрібно фанера, рівень, цвяхи або саморізи. Рейки вбивають в підлогу, ця робота виконується з використанням горизонтального рівня. З тирси і клею робиться суміш. Попередньо тирса намочується у воді - щоб надлишкову рідину не вбирали в себе. Даною сумішшю заповнюють весь простір між рейками - виходить ідеально гладко. Коли суміш застигне, накладається другий шар - так до того моменту, поки не вийде необхідна для поверхні висота. Важливо, щоб кожний з шарів не був більше 100 мм. Після укладають вирівнюючий матеріал, підлога закривається листами фанери.
  Зрозуміло, подібної метод ремонт підлоги в хрущовці можна назвати досить дешевим в будинках старої будови, але він дуже ефективний і багато людей ним користуються.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65