ремонт туалета
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт туалета під ключ

Замовити

До питання виконання сантехнічних робіт в туалеті необхідно поставитися відповідально, оскільки від справності комунікацій залежать квартири на нижніх поверхах.

 

Ремонт туалету в квартирі передбачає виконання таких робіт:

  • Сантехнічні роботи;
  • Установка фільтрів і лічильників холодної і гарячої води;
  • Роботи з облаштування вентиляції;
  • Електрика - необхідно визначиться з кількістю світильників і їх типом;
  • Оздоблення керамічною плиткою або безшовною вагонкою стін і підлоги;
  • Обшивка стелі.
 

Спочатку стіни і підлогу туалета очищають від старого покриття і виконується їх підготовка для укладання нової керамічної плитки.

Ремонт туалету починається з закупівлі необхідних матеріалів. При розрахунку необхідної кількості плитки можна визначитися з шириною інсталяції (частина туалету, куди ховаються всі комунікації). В такому випадку витрата плитки буде більш економною, оскільки ширину інсталяції можна підібрати під певну кількість керамічних плиток в ряду без підрізувань і відходів.
  Обране сантехнічне обладнання повинно бути якісним і надійним. Зовнішній вигляд, форма і колір визначається в залежності від смаків та вподобань.
  Спочатку виконуються роботи по заміні труб і інші сантехнічні роботи.
  Після установки комунікацій і планування санвузла проводиться штукатурка стін і заливка стяжки на підлогу. Далі можна виконувати укладку керамічної плитки.
  Найкраще, щоб ремонт туалету виконував кваліфікований фахівець, який дасть корисні рекомендації по вибору тих чи інших матеріалів і якісно виконає сантехнічні роботи. Це допоможе убезпечити своє житло і житло сусідів поверхом нижче від надзвичайних ситуацій.

ремонт санвузла під ключ ремонт санвузла під ключ ремонт санвузла під ключ

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65