ремонт ванної кімнати
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт ванної кімнати під ключ

Ремонт ванної кімнати починається зі стелі. Найбільш економним варіантом є штукатурка, але більш оптимально обшити пластиковими панелями або гіпсокартоном. Також тут не завадить гідроізоляція, яка врятує в разі потопу зверху.
  Наступним етапом є вирівнювання стін ванної кімнати. Замість гіпсової штукатурки найкраще використовувати цементно-піщану суміш. Даний матеріал не руйнується від впливу вологи і за вартістю дешевше.
  Обшити стіни ванної можна тими ж пластиковими панелями, але термін служби у них обмежений (до 3 років). Найкраще обкласти стіни ванної кімнати кахлем. При цьому наступний ремонт ванної кімнати можна виконувати років через 10. Керамічну плитку краще купувати однотонну, завдяки чому не буде необхідності комбінувати в залежності від малюнка.

А це додаткова економія коштів. Після того, як ремонт ванної кімнати закінчений, залишки керамічної плитки краще залишити в будинку. Оскільки при випадковому пошкодженні і необхідності замінити, знайти таку ж у магазинах буде дуже складно.
  Що відносно сантехніки, вибір ванній і унітазу залежить від смакових уподобань і бюджету. Але на самих комунікаціях економити не варто. Від них залежить на скільки триватиме зроблений ремонт ванної кімнати.
  Заміна самою ванною має достатню питому вагу в загальній вартості витрат. Простіше і економніше виконати реставрацію.   Щоб ремонт ванної кімнати не приніс неприємних сюрпризів ні замовнику, ні сусідам знизу, краще цю справу довірити фахівцям.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(044) 383-58-36; (063) 025-51-65