ремонт ванної кімнати
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт ванної кімнати під ключ

Замовити

Ремонт ванної кімнати починається зі стелі. Найбільш економним варіантом є штукатурка, але більш оптимально обшити пластиковими панелями або гіпсокартоном. Також тут не завадить гідроізоляція, яка врятує в разі потопу зверху.
  Наступним етапом є вирівнювання стін ванної кімнати. Замість гіпсової штукатурки найкраще використовувати цементно-піщану суміш. Даний матеріал не руйнується від впливу вологи і за вартістю дешевше.
  Обшити стіни ванної можна тими ж пластиковими панелями, але термін служби у них обмежений (до 3 років). Найкраще обкласти стіни ванної кімнати кахлем. При цьому наступний ремонт ванної кімнати можна виконувати років через 10. Керамічну плитку краще купувати однотонну, завдяки чому не буде необхідності комбінувати в залежності від малюнка.

А це додаткова економія коштів. Після того, як ремонт ванної кімнати закінчений, залишки керамічної плитки краще залишити в будинку. Оскільки при випадковому пошкодженні і необхідності замінити, знайти таку ж у магазинах буде дуже складно.
  Що відносно сантехніки, вибір ванній і унітазу залежить від смакових уподобань і бюджету. Але на самих комунікаціях економити не варто. Від них залежить на скільки триватиме зроблений ремонт ванної кімнати.
  Заміна самою ванною має достатню питому вагу в загальній вартості витрат. Простіше і економніше виконати реставрацію.   Щоб ремонт ванної кімнати не приніс неприємних сюрпризів ні замовнику, ні сусідам знизу, краще цю справу довірити фахівцям.

ремонт санвузла під ключ ремонт санвузла під ключ ремонт санвузла під ключ

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65