водяной теплый пол
Будівництво, ремонт і оздоблення

Самовирівнюючі підлоги - застосування спеціальних сумішей

Замовити

Ще не так давно вирівняти підлогу було не так просто і цю справу доручали тільки професіоналам, для яких теж було непростим завданням. З появою самовирівнюючих підлог значно покращилася ситуація будівельників і навіть людей без досвіду. На сьогоднішній день практично кожен зможе користуватися самовирівнювальною сумішшю для підготовки основи підлоги.
Процес вирівнювання статі починається з замісу спеціальної суміші, потім способом розливу наносять на підлогу. Протягом деякого часу рідка суміш починає поступово розтікатися по всій площі підлоги, тим самим утворює рівну і гладку поверхню. Основна функція самовирівнюючої підлоги - це швидка і якісна підготовка основи підлоги під подальше використання.
Суміш самовирівнюючої підлоги складається з будівельних компонентів на базі портландцементу або глиноземистого цементу з пігментами, а також полімерних добавок, фракціонованого кварцового піску і поверхнево-активних речовин.

Перед нанесенням суху суміш розбавляють водою, помішують, а після приступають до заливки. Процес затвердіння триває від трьох до чотирьох діб в залежності від товщини шару і температури в приміщенні. Згодом можна стелити підлогове покриття.
Основні переваги самовирівнюючих підлог - це швидкість і легкість в користуванні, довговічність і міцність на довгі роки, невелика товщина шару після вирівнювання. Сухі суміші Глімс, Кнауф, Ветонит, Старателі і інші мають на упаковці інструкцію із застосування, однак у кожної продукції є свої нюанси щодо застосування. Також є і загальні рекомендації: суміш потрібно засипати в воду і не як не навпаки, основа під самовирівнюючу підлогу не повинна мати великі діри, слідувати чітко інструкції на упаковці, суміш залишається рідкою протягом деякого часу (вказано на упаковці), після розбавляти водою категорично заборонено, за допомогою голчастого валика видаліть всі бульбашки.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65