шпаклівка стін
Будівництво, ремонт і оздоблення

Шпаклівка стін під фарбування або під шпалери

Замовити

Шпаклівка стін починається з попередньої оцінки стану вже оштукатурених стін. Стіни оглядаються і оцінюється наявність нерівностей, перепадів за допомогою лазерного рівня або правИла.
  Після перевірки оштукатурених і прогрунтувати поверхонь виконується шпаклівка стін .
  Для підготовки стіни під шпалери необхідно нанести 2 шари стартової шпаклівки. Перший шар наноситься строго у вертикальному порядку, другий - в горизонтальному. Далі аналогічно наносяться 2 шари з використанням сатенгіпсу. Після виконання даних операцій з шліфуванням стіна буде підготовлена під поклейку шпалер.

У ситуаціях, коли стіни обклеюються особливими шпалерами і необхідна ідеальна поверхня, застосовується 3 шари сатенгіпсу. В даному випадку стіна буде без вад.
Для підготовки стіни під фарбування зазвичай необхідно 2 шари стартовою шпаклівки, 3 шари сатенгіпсу і 1 шар акрилової шпаклівки.
  При нанесенні самого останнього шару освітлення повинно бути досить хорошим для того, щоб можна було бачити всі погрішності завданих попередніх шарів. Після нанесення останнього шару можна бути впевненим, що стіна якісно підготовлена під фарбування.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65