склопакет
Будівництво, ремонт і оздоблення

Шумоізоляція, звукоізоляція вікон

Замовити

Дорожні роботи, шум автомобілів, діти - це незначні джерела шуму, які нас оточують. Якщо шуму не можна позбутися, значить варто його хоча б зменшити. Це можна зробити декількома способами.
  Для цього можна збільшити шумоізоляцію стін, але такий комфорт буде коштувати недешево. Тому варто шукати альтернативні і хороші варіанти, одним з них є оновлення старих віконних конструкцій на нові вікна з ПВХ зі склопакетами з хорошою шумоізоляцією.
  При покупці нових віконних конструкцій необхідно звертати увагу на показник RW, яким визначається шумоізоляція вікон. Він показує, наскільки потужно віконне виріб захищає приміщення від впливу вуличного шуму. Вимірюють показник в децибелах, тому чим він вищий, тим все-таки краще і ізоляційні властивості вікна. У всіх державах існують норми допустимих звуків. В Європі середнє значення сорок вдень і тридцять децибел вночі. Ця величина впливає на самопочуття і комфорт у вашій квартирі, тому до неї треба поставитися серйозно і з усією відповідальністю.

Вітчизняні віконні конструкції з хорошими склопакетами володіють показником RW в тридцять децибел. Але цей параметр актуальний, якщо ваша квартира знаходиться на вулиці з не сильним транспортним рухом. Якщо ж ви проживаєте в приміщенні, яке знаходиться на жвавій автомобільній магістралі, то слід вибирати пластикові вікна з показником в сорок децибел. Виробники пластикових віконних конструкцій збільшують показник RW різними способами, наприклад, збільшується товщина скла в склопакеті або поміщаються в нього інертний газ.
  Але як визначається потрібна шумоізоляція вікон ? Багатьох людей хвилює це питання, тому потрібно зрозуміти, що чим голосніше у вас на вулиці, тим складніше це визначити. Однак, якщо встановити пластикові вікна або євровікна замість дерев'яних, то, все одно, рівень шуму в кімнаті набагато падає. Адже крім склопакета, вікно має і профіль, який також здатний знизити шум, тому необхідно вибирати посилені профільні системи для свого пластикового вікна. Додатково найкраща шумоізоляція вікон забезпечується за рахунок якісного монтажу вікна, адже якщо його встановили неправильно, то шум буде завжди.
  Тому намагайтеся звертатися тільки в ті фірми, які себе вже зарекомендували на ринку будівельних технологій.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65