перепланування квартири
Будівництво, ремонт і оздоблення

Поради при переплануванні квартири

Замовити

Кожній людині хочеться зробити своє житло так, щоб воно характеризувалося індивідуальністю і красою. Але багато хто з нас зараз живуть в оселях старої будови, планування яких однотипне. У такому випадку і роблять планування квартири;
  При можливості потрібно звертатися до дизайнера інтер'єру, який виконає оптимальний варіант перепланування квартири, не пошкодивши при цьому несучі конструкції, балки, стіни і т.д. У разі якщо немає можливості скористатися такого роду послугами, то на допомогу прийде література, якої зараз дуже багато. У журналах можна знайти досить варіантів перепланування. Вам тільки потрібно буде перенести цю картинку з журналу в реальність, адаптувавши її до особливостей вашого житла.
  Прийнявши рішення перепланування житла ви зобов'язані в першу чергу пильно все розрахувати. Особливу увагу варто приділяти розташуванню і товщині стін і навантаження на них. Це дуже важливо, оскільки, в іншому випадку, можна зруйнувати несучі конструкції будинку, зробивши аварійну ситуацію.

Крім цього, перепланування потрібно реєструвати у відповідних органах, щоб не сплачувати штрафів, або не сплачувалася вартість житла початкового вигляду.   Будь-якого типу перепланування - це зведення легких стінок (перегородок). Ці стінки повинні характеризуватися міцністю і звуконепроникністю. Матеріал для цих стін різноманітний: цегла, піноблок, ДСП і т д. Арки зазвичай роблять як декоративний елемент в приміщенні. Вони зможуть приховати особливості конструкції будівлі і візуально поділити кімнату.
  Роботи, які не рекомендуються в квартирі:

 
  • монтаж ванної або туалету над житловою кімнатою;
  • підігрів підлоги;
  • демонтаж каналу вентиляції;
  • а також дії, які вплинуть на здоров'я та безпеку людей.
ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65