лоджія під ключ
Будівництво, ремонт і оздоблення

Поєднання лоджії з кімнатою

Замовити

Найчастіше невеликі площі квартир змушують мешканців шукати способи збільшити житловий простір. Одним з варіантів вирішення завдання є суміщення лоджії з кімнатою .
  Найчастіше балконний блок (двері з вікном), який веде на лоджію, демонтується. При цьому несучі конструкції квартири на порушуються. На бетонній плиті, що утворюється після демонтажу вікна можна встановити стільницю, колір якої буде гармоніювати із загальним дизайном.
  Так як лоджія поєднується з житловим простором квартири, до неї висувається ряд вимог:

 
  • Оптимальна температура в будь-який сезон року;
  • Створення та підтримання комфортного мікроклімату;
 

Для вирішення вищевказаних вимог виконується комплекс робіт з утеплення та гідроізоляції лоджії. Також для якісної теплоізоляції використовуються герметичні металопластикові вікна з двокамерними мультифункціональними склопакетами. Кілька режимів провітрювання стулок дадуть можливість регулювати надходження холодного повітря в зимовий час року.
За бажанням також можна використовувати систему «тепла підлога» як під ламінат, так і під керамічну плитку. Це позбавить від необхідності виносити опалення на лоджію.
  Слід зауважити, що допустиме навантаження на плиту лоджії -300 кг / м.кв. Тому не слід сильно перевантажувати її важкими предметами меблів.
  Поєднання лоджії з кімнатою передбачає виконання оздоблення стін в одному стилі з кімнатою. Якщо планується обклеювання шпалер, то попередньо стіни лоджії обшиваються гіпсокартоном з їх підготовкою під обробку.   Також виводиться електрика на лоджію, проводи ховаються під гіпсокартон.
  Правильне суміщення лоджії з кімнатою збільшить житловий простір і зробить приміщення просторіше.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65