склопакет
Будівництво, ремонт і оздоблення

Склопакети і їх властивості

Замовити

При склінні балкона, лоджії особливу увагу потрібно приділити вибору склопакетів. Крім того, важливу роль відіграє, наскільки якісно виготовлена сама конструкція і виконаний монтаж, а відповідно, досвід і кваліфікація робочого персоналу.
  Культура зборки і зовнішній вигляд: на що потрібно звернути увагу при огляді зразка в офісі, де ви хочете розмістити замовлення:
1. Оглядайте саму поверхню профілю, його розріз на зразку.
2. Звертайте увагу на зачистку зварних швів, на підрізування штапиков (кути на стику склопакета і рами або стулки).
3. Перевіряйте функціонування фурнітури (запірних механізмів).
Обов'язково замовляйте вікно з монтажем, не намагайтеся встановити його самостійно.
  При розміщенні замовлення поцікавтеся у менеджера з приводу технології монтажу, які кріплення використовуються, піна, як взагалі відбувається монтаж.
  Тепло-, звукоізоляція вікон і балконів залежить від двох основних чинників:

  • тип склопакета (одно-, двокамерний, з енергозберігаючим напиленням);
  • матеріал віконного виробу.

Якщо використовується звичайний однокамерний склопакет (формула склопакета 4-16-4) ми вирішуємо завдання мінімального захисту від вітру, холоду і дощу. Вони застосовуються в нежилих приміщеннях (лоджії, балкони). Якщо ми говоримо про поліпшення тепло- і звукоізоляційних якостей, слід застосовувати двокамерний (формула склопакета 4-10-4-10-4) або двокамерний склопакет з енергозберігаючим напиленням (формула склопакета 4-10-4-10 -4LowЕ). Товщина скла в склопакеті не впливає на його теплозахисні властивості.

Однокамерний склопакет з енергозберігаючим покриттям (формула 4-16-4LowЕ) зберігає тепло всередині приміщення, не пропускає інфрачервоне сонячне випромінювання, яке нагріває предмети в приміщенні і меблі, і, як наслідок, не втрачається їх первісний колір. За рахунок своєї ваги не несе велике навантаження на фурнітуру, і, відповідно, на частину вікна, що відкривається . Виходячи з таких міркувань, можна підібрати оптимальний варіант для скління вікон, балконів, лоджій.   Також в системі Evro Design 70 можливе застосування максимальної товщини склопакета 40 мм (формула 4-14-4-14-4 або 4-16-4-12-4). Це дає додаткову економію на опаленні приміщення. Для максимальної теплоізоляції використовується енергозберігаюче напилення на склопакет з іонів срібла, а також заповнення камери інертним газом аргоном.
  Одним із способів збільшення шумоізоляції склопакета (крім зміни товщини скла з 4 мм до 6 мм) є використання різних дистанцій (наприклад, 4-8-4-12-4мм, 4-16-4-12-4мм). Виникає момент резонансу.
  Ще одним з видів склопакетів є наявність скла триплекс (формула 4-10-4-8-33,1). Броньоване скло товщиною 6 мм з прошарком плівки в 1 мікрон крім функції шумоізоляції виконує додатковий захист від безпечного руйнування при механічному впливі. При розбиванні скло кришиться маленькими кубиками, не завдаючи при цьому шкоди людині (аналог лобового скла автомобіля).
  Також при бажанні можливо виготовити матове скло (піскоструй) або тоноване (різноманітність плівок дозволяє вибрати відтінок на будь-який смак), якщо потрібно в деякій мірі захистити приміщення від цікавих очей. Але при освітленні приміщення зсередини у вечірній час тоноване скло практично не буде виконувати своє призначення.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65