стиль фьюжн
Будівництво, ремонт і оздоблення

Стиль фьюжн в інтер'єрі

Замовити

Фьюжн - це унікальний спосіб досягти ідилії в приміщенні при цьому поєднуючи в собі абсолютно різну стилістику декорування.
Фьюжн - це стиль, що містить в собі поєднання декількох стилів, які при цьому гармоніюють між собою і, немов, доповнюють один одного. Тобто, якщо згадати той же кітч, то там накидано все-все-все і все знаходиться між собою в абсолютній дизгармонії. Тут же все підбирається детально, враховуються всі нюанси і аспекти. В цьому і полягає суть цього стилю. Навіть, здійснюючи будь-які заходи по дому, наприклад, проводячи ремонт замків в металевих дверях, необхідно продумувати кожну дрібницю, щоб в кімнаті все гармонійно поєднувалося.
Головне в цьому стилі то, що всі використані матеріали в кінцевому результаті повинні якби злитися воєдино, щоб вийшов закінчений натюрморт житлового приміщення. Фьюжн можна віднести не до архітектурного інтер'єру, як допустимо, класика або барроко, коли стиль базується на будові, а більше до психологічного.

Тут важливо не те, щоб все виглядало по якимось канонам, а щоб воно між собою ідеально гармоніювало. Все, що застосовується в цьому стилі, починаючи з шпалер і закінчуючи лампочкою в сортирі, повинно бути пов'язано не функціонально, а емоційно. Тобто, можна поставити стіл в техностилі, повісити лампочки хай-тек і поставити диван стилю гранж, але зробити це так, щоб всі ці предмети створювали психологічний затишок і комфорт.
В цьому стилі немає обмежень у виборі використання матеріалів, кольорів, декору. Сюди ліпиться все, що забажає господар квартири. Цей стиль можна назвати одним з найскладніших, тому що в ньому немає певних правил, але є одна головна риса – це гармонійність. А домогтися такого іноді буває дуже складно, якщо людина не підкована в дизайнерської теорії.
Такий стиль найчастіше вибирають підлітки або творчі особистості аби підкреслити свою унікальність і оригінальність у всьому.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65