стиль кежуал
Будівництво, ремонт і оздоблення

Стиль кежуал в інтер'єрі

Замовити

Такий стиль як кежуал, в першу чергу, характеризується сучасністю і універсальністю, не кажучи вже про комфорт. Цей стиль різкий, завдяки йому ви можете голосно заявити про свою особистість, однак разом з тим він і ризикований.
Існує кілька версій з приводу того, як виник цей стиль, однак більшість людей дотримуються лише двох з них. Одна частина людей твердить, що цей стиль прийшов до нас ще з Скандинавії, з їх побуту і стилю одягу. Інша частина впевнена, що цей стиль ми успадкували від манірних англійців, коли ті йшли проти системи, проти законів і традицій і придумували щось своє.
Тим не менш, не так важливо, звідки пішов кежуал стиль, адже не залежно від цього, цей стиль на сьогоднішній день має дуже широке коло шанувальників. Можна навіть сказати, що це ціла субкультура.

Якщо ж ви бажаєте оформити свій маєток в такому стилі, ви повинні мати гарний смак і не слабкою фантазією. І хоча ремонт квартири для цього робити не потрібно, результат буде таким, що ваші гості просто не дізнаються ваше житло, хоча, навіть вартість чорнових робіт з оформлення може бути дуже високою, ви будете дуже задоволені результатом.
Характерні для кежуального стилю м'які пастельні тони, м'які натуральні матеріали, вінтаж і так далі. Дуже часто застосовуються в такому стилі предмети з кованого заліза, глиняний посуд.
Правильно зібраний і оформлений кежуальний інтер'єр несе теплий емоції і почуття, випромінює затишок і комфорт. Навіть такі дрібні деталі як чохли для крісел або свічники грають дуже важливу роль, хоча, на перший погляд, особливо для того, хто займається оформленням інтер'єру, це може бути непомітно.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65