світлодіодне освітлення
Будівництво, ремонт і оздоблення

Переваги світлодіодного освітлення

Замовити

Рішення завдання з висвітлення приміщень завжди було одним з найважливіших. Сьогодні створено і успішно експлуатується велика кількість різних освітлювальних пристроїв. Деякі з них для своєї роботи вимагають спеціальні лампи, як газорозрядні високого тиску, галогенні та інші різновиди. Але в основному всі побутові типи освітлювальних пристроїв оснащені стандартизованими типами цоколів, в які можуть бути угвинчені практично будь-які види ламп. І одними з найбільш ефективних і економічних з них є світлодіодні.

Конструкція світлодіодів

Світлодіоди - універсальні вироби, які можна використовувати не тільки для створення світильників, але іншої техніки: гірлянда, індикатори на різному електрообладнанні, світлодіодна стрічка 12 вольт і більше, кишеньковий ліхтар і багато іншого. Світлодіодні лампи є освітлювальне обладнання, що використовує в якості джерела світла один або кілька світлодіодів. Їх можна використовувати для освітлення, як усередині приміщень, так і зовні, для чого може бути використаний, наприклад, світлодіодний прожектор 20w.
  Як відомо, світлодіоди працюють від постійного джерела живлення. Тому для їх роботи потрібно монтування в лампи понижувальних трансформаторів, потужність яких варіюється від 5 до 40 Вт. При цьому навіть 5 ватні лампи мають непогані показниками сили світла, що дозволяє використовувати їх для освітлення невеликих приміщень (наприклад, комори). У корпус лампи може бути вмонтовано до декількох десятків світлодіодів, при цьому, навіть якщо один з них вийде з ладу, робота всього пристрою продовжиться.

Сучасні світлодіодні освітлювальні прилади випускаються у вигляді готових світильників і ламп, які можна вкручувати в стандартний цоколь. Одними з найпопулярніших сьогодні є пристрої з вбудованими акумуляторами, здатні горіти кілька десятків хвилин після відключення основного живлення.

Переваги світлодіодних ламп

Світлодіодні світильники вважаються найбільш економічними з усіх відомих видів освітлювальних приладів. У виробництві світлодіодів використовуються тільки екологічно чисті матеріали, що не містять ртуті. Тому навіть при виході пристрою з ладу, він не виділяє ніяких токсичних речовин. Світлодіодна лампа здатна пропрацювати до 50 тисяч годин навіть в мережі, в якій спостерігаються постійні скачки електроенергії. Тривалий термін служби також пов'язаний з міцною конструкцією самих світлодіодів і корпусів, в які вони укладені. Падіння, постійна вібрація і вплив вологи (в деяких моделях) ніяк не впливають на нормальне функціонування пристроїв. Однак вартість світлодіодних освітлювальних приладів часто вище, однак вона окупає себе тривалістю служби, що економить кошти на частій заміні традиційних ламп.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65