світлодіодне освітлення
Будівництво, ремонт і оздоблення

Світлодіодне освітлення

Замовити

Останнім часом все більшою популярністю серед споживачів користуються джерела освітлення на основі світлодіодів. Світлодіодні лампи мають цілий ряд переваг перед іншими джерелами світла. Їм не властиве перегорання, підривання, мерехтіння, яке часто можна спостерігати при роботі люмінесцентних ламп і ламп розжарювання.
  Низькотемпературний режим роботи світлодіодних ламп дозволяє використовувати замість скляних аксесуарів люстр і бра сучасне пластикове оформлення. Світлодіодні лампи мають великий експлуатаційний термін служби - не менше 50 000 годин, що становить близько 15 років в режимі щоденної 8-годинної роботи, в той час як звичайна лампа розжарювання служить близько 1000 годин. До того ж, світлодіодні лампи не перегорають раніше встановленого експлуатаційного терміну, що істотно скорочує витрати на експлуатацію та обслуговування освітлювальних приладів. Великий термін служби світлодіодних ламп обумовлений відсутністю скляної колби, дуже чутливою до високого перепаду температур при експлуатації ламп розжарювання.
  Світлодіодні лампи відрізняє низьке енергоспоживання - всього до 7 Вт, в той час як лампи розжарювання з аналогічним світловим потоком споживають в десятки разів більше електроенергії, ніж світлодіодні лампи.

Навіть люмінесцентні лампи з їх м'яким світлом і тривалим терміном експлуатації не можуть конкурувати в енергоспоживанні зі світлодіодними лампами.
  Унікальна властивість світлодіодних ламп - абсолютна нешкідливість для очей людини. Це обумовлено повною відсутністю миготливого ефекту, дратуючого сітківку ока. А яскраве колірне світіння, властиве світлодіодним лампам незамінне у випадках створення святкової ілюмінації або декоративного підсвічування фасадів будівель. У цих випадках використовуються новітні світлодіодні лампи, здатні змінювати колірний спектр в широкому діапазоні.
  Сьогодні світлодіодні лампи є невід'ємною частиною сучасного життя і застосовуються в різних областях виробництва і побуту. Світлодіодні лампи знаходять широке застосування для освітлення вулиць, парків, житлових і виробничих приміщень. Також світлодіодні лампи застосовуються для підсвічування вітрин, оформлення внутрішнього інтер'єру магазинів, супермаркетів, розважальних закладів. Світлодіодні лампи встановлюються на автомобілі в якості сигнальних ліхтарів та додаткового підсвічування. Навіть дитяча індустрія іграшок оцінила переваги світлодіодних ламп, застосовуючи їх в сучасних іграшках.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65