паркетна дошка
Будівництво, ремонт і оздоблення

Укладання паркетної дошки

Замовити

Паркетна дошка має відмінності від ламінату за своїм складом, тому при укладанні паркетної дошки потрібні особливі заходи безпеки.
  Перед початком укладання паркетної дошки упаковки з матеріалом відкриваються і залишаються на 1-2 доби в кімнаті, де буде виконуватися укладка паркетної дошки. Це необхідно зробити для того, щоб матеріал набув ступіні вологості самого приміщення.
  Паркетну дошку необхідно захистити від вологи, яка виходить з підлоги зі стяжкою. Для цього між паркетною дошкою і підлогою прокладається поліетиленова плівка і загинається по краях. Далі йде підкладка.

Для укладання паркетної дошки використовуються наступні інструменти: упор (спеціальний невеликий брусок) для підбиття дошки, гумовий молоток. По краях паркетної дошки на стику зі стінами завжди залишаються невеликі зазори близько 1,5 см. Потрібно стежити, щоб відколи, що утворюються при підбитті паркетної дошки, не потрапляли в паз. Для цього необхідно щіточкою або пилососом очищати паз від можливих відколів. Спочатку збирається смуга з паркетної дошки з уже підрізаних шматків. Далі вже зібрані смуги з'єднуються між собою за принципом паз-гребінь.
  По закінченню робіт паркетна дошка повинна відстоятися 2-3 доби.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65