укладка плитки
Будівництво, ремонт і оздоблення

Укладання керамічної плитки

Замовити

Оздоблення плиткою користується великим попитом завдяки своїй довговічності, вологостійкості, легкості в догляді і іншим природним якостям кераміки. Сьогодні пропонується великий вибір кольорів, розмірів, фактур, який може підійти під будь-який дизайнерський стиль.
  Сама керамічна плитка вважається холодним покриттям, тому часто її поєднують з системою «тепла підлога» або килимами.
  Укладання плитки виконується на бетонну, цегляну основу, а також на гіпсокартон.
  Крім стандартного використання керамічної плитки в кухні і санвузлах, дизайнери також її використовують у вітальнях як декор.
  Перед покупкою плитки необхідно розрахувати її необхідну кількість. Це легко зробити самому: площу покриття розділити на площу однієї плитки, додати 10% на бій, відходи. Отримана кількість плиток ділиться на кількість плитки в упаковці - таким чином визначається кількість упаковок.
  Якщо планується комбінувати керамічну плитку різних кольорів, краще попередньо схематично зобразити її на аркуші паперу в клітинку.

Укладання плитки здійснюється двома способами: квадратна сітка (використовується плитка однакового розміру) і модульне укладання (використовується плитка різних розмірів, при цьому укладання виконується в якійсь закономірності).
  Основними інструментами для укладання плитки є: зубчастий шпатель, плиткоріз, рівень, висок, нитка, розділові хрестики, ємність для клею.
  Для недосвідченого майстра, який ще не набрався вправності, є повільновисихаючі клеї, які дають можливість підкоригувати плитку в процесі робіт.
  Укладання плитки починається зі стін, закінчується підлогою.
  Облицювання стін плиткою починається з укладання двох плиток в кутах (маячки), які виставляються чітко по рівню. По верхньому краю закріплюється нитка для рівної подальшої укладки. Для кращого зчеплення плитки зі стіною, стіна і плитка змочується водою.
  Між плитками вставляються «хрестики», які регулюють відстань.
  Після укладання плитки на підлогу не можна по ньому ходити до повного висихання.
  Укладання плитки завершується затиранням швів. Після висихання зитирки вона обробляється протигрибковим засобом, який запобігає почорнінню.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65