дизайнерський ремонт
Будівництво, ремонт і оздоблення

Цілі і складові дизайну інтер'єру

Замовити

Чоловіки можуть не підозрювати, але будь-яка жінка бачить глибокий сенс в дрібницях. Ту ж роботу виконує дизайнер квартири.
  У послуги дизайнера входить необхідність повноцінного перетворення виду квартири, зміни її стилю при мінімальних витратах, якщо це можливо. Якщо ж у клієнта є достатнє фінансування, то перед ним відкривається повна свобода зміни інтер'єру, яку навіть можна зробити динамічної.
  Всі люди схильні вважати себе креативними, але в дизайні інтер'єру вони часто пасують, так як це цілком серйозна наука, де є свої аксіоми. Наприклад, витриманий стиль, який повинен проявлятися у всіх важливих частинах інтер'єру. Допустимі і відхилення від стилю, які, наприклад, дозволяють по-різному оформляти кожну кімнату, змінюючи в них колористику, стиль меблів, освітлення і матеріали.

 

До послуг дизайнера входить:

  • Оцінка приміщення, квартири, будинки з точки зору застосування дизайну;
  • Вибір стилю (хай-тек, мінімалізм, екостиль, фьюжн і т.п.);
  • Складання моделі приміщення з використанням комп'ютерних програм моделювання, в результаті чого можливий або висновок оцифрованих моделей як фотографій, або використання віртуальної камери в приміщеннях;
  • Після внесення всіх поправок в модель, дизайнер складає кошторис як додаток до договору, після чого бригада під його керівництвом приступає до прикраси квартири.
  Послуги дизайнера будуть обходитися дешевше в процесі капітального ремонту, коли квартира являє собою «чистий аркуш». У цей момент можна безперешкодно планувати елементи глибокого дизайну, які було б важко провести в відремонтованому будинку: закладка теплої підлоги, паркету або плитки, приховування комунікацій за перегородками, повна зміна дизайну кухні та ванної, установка і видалення перегородок.

Втім, послуги дизайнера будуть корисні при будь-якому стані квартири, де тільки йому відкриваються зв'язку між обсягом, кольором, деталями і світлом приміщення. Часом вистачає навіть дрібниці, щоб кімната стала виглядати зовсім інший: установка дзеркальних стель або зміна шпалер, перестановка меблів або заміна освітлення.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65