електрика
Будівництво, ремонт і оздоблення

Установка розеток при ремонті квартири

Замовити

Розетки - це необхідна річ для будинку. Без них неможливо уявити жодне житло. Якби не було розеток, то не можна б було закип'ятити воду, подивитися телевізор і включити інші прилади, які працюють від електрики.
  Багато хто не знає, яку саме розетку вибрати і як її встановити. Конструкція у всіх розеток практично однакова. У них є корпус, колодка, до якої кріпляться контакти. А вже до неї прикручуються струмопідводячі дроти.
  Розетки можна розділити за призначенням. Розетки потужного підключення розраховуються на струм в сотні Ампер. У деяких будинках, які не обладнані газопроводом, користуються електроплитами для приготування їжі. Деякі електроплити мають потужність до восьми кіловат. Для потужних плит випускаються спеціальні розетки, призначені тільки для них.
  Всі електричні прилади, в тому числі і розетки, повинні розташовуватися в приміщенні відповідно до вимог електробезпеки та відповідно до побажань господарів. Будь-яка людина, рано чи пізно, стикається з ремонтом будинку. Плануючи ремонт, необхідно подбати про розміщення розеток і вимикачів. Спеціальних правил для розміщення розеток немає. Кожному будинку, відповідно до вимог безпеки, підбирається свій план розташування таких приладів.

Перед установкою розеток необхідно ознайомитися з планом всього будинку, де розташована проводка. На самому початку потрібно розмістити вимикачі. Їх, звичайно, розміщують на висоті близько 90 сантиметрів від підлоги. Така висота вважається найоптимальнішою і відповідає євростандартам. З кількістю цих приладів потрібно не перестаратися. Якщо кімната велика і в ній кілька дверей, то необхідно встановити спеціальні прохідні вимикачі.
  Для додаткового освітлення можна встановити вимикачі у кожного світильника. У спальних кімнатах розетки краще встановлювати біля ліжка, так як, прокинувшись вночі, можна не встаючи включити світло, а не йти в кінець приміщення. Розташовувати такі розетки доцільно на рівні десяти - п'ятнадцяти сантиметрів від тумбочки біля ліжка. Розетки потрібно встановлювати в НЕ заставленому меблями місці, щоб до них можна було вільно підійти. Провід розеток повинні розташовуватися строго вертикально або горизонтально. Розетки повинні захищатися від впливу високих температур. При розміщенні розеток потрібно подбати і про їхній захист. Для цього використовуються спеціальні диференційовані вимикачі навантаження. Вони починають спрацьовувати при виникненні відхилень струму в провідниках. Вітальня - це приміщення, переповнене різною технікою. У ній можна розміщувати до п'ятнадцяти розеток.
  Установку розеток краще, звичайно, довірити професіоналам. Від правильної установки залежить безпека вашого будинку. Головне, не варто розташовувати розетки на низькому рівні, так як, якщо у вас є маленькі діти, вони можуть неправильно ними скористатися.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65