венеціанська штукатурка
Будівництво, ремонт і оздоблення

Венеціанська штукатурка: технологія нанесення

Замовити

Венеціанська штукатурка зараз користується великою популярністю при декоруванні стін квартири або заміського будинку.
  Це дорогий матеріал, точно так же, як і вартість роботи майстра, яка вимагає особливої вправності.   Венеціанська штукатурка характеризується спеціальною технікою нанесення на стіни. Матеріал колерується, за рахунок чого виходить кілька відтінків. Внаслідок чергування відтінків при нанесенні на стіни (від 3 до 2 тонких шарів) досягається гарний і незвичайний візуальний ефект з плавним переходом відтінків.
  Венеціанська штукатурка виконується наступним чином: наносяться найтонші гіпсові шари, і кожен гіпсовий шар має свій відтінок кольору. Всі відтінки повинні належати одній колірній гамі. Для додання кольору і відтінку використовуються колеровочні пасти.

Також рекомендується спочатку пофарбувати стіну в відповідний базовий колір для того, щоб наступні шари не так сильно просвічували.
Між нанесенням шарів необхідно почекати, щоб поверхня добре просохла. При появі заломів вони зашкурюються. Нанесення можна також виконувати на гіпсокартонну поверхню.
  Венеціанську штукатурку можна зробити як гладку, так і фактурну. В процесі робіт для додання стінам цікавого малюнка можна використовувати природні матеріали в залежності від фантазії (наприклад, листя, квіти і ін.).
  По закінченню робіт венеціанську штукатурку можна покрити синтетичним воском або акриловим лаком.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65