притічно-витяжна вентиляція
Будівництво, ремонт і оздоблення

Системи вентиляції та кондиціонування

Замовити

Система вентиляції повинна бути передбачена в будь-якому приміщенні. Завдяки кондіціонеру сьогодні можна підтримувати в квартирі прохолоду. Однак для комфортного проживання важливо не помилитися з вибором моделі кондиціонера. Якщо ж було прийнято рішення придбати спліт-систему, то її монтаж повинні проводити неодмінно професіонали.
  Сьогодні у продажу представлені віконний, мобільний і настінний варіанти. Віконний кондиціонер є найбільш доступним. Його відрізняє не тільки низька ціна, але і простоту в експлуатації, допускається його установка своїми руками.
  Мобільний кондиціонер привабливий тим, що в разі переїзду не доведеться витрачати чимало сил на його демонтаж. Але в той же час він має певні межі потужності. Для заміського будинку або дачі стане оптимальним вибором переносний моноблок з причини його зручності. По завершенні сезону його не складе труднощів помістити в автомобіль і відвезти на тимчасове зберігання.
  Про кондіціонери настінних моделей є чимало позитивних відгуків, що служить підтвердженням їх популярності. Дані спліт-системи прекрасно будуть гармоніювати з інтер'єром будь-якого стилю. До достоїнств побутових кондиціонеров слід віднести доступність і невеликі розміри.

Монтаж спліт-систем підлогово-стельового типу може бути проведений двома методами: або під стелею, або на стіні на незначній висоті від підлоги. Останній варіант досить зручний для приміщень, що не відрізняються великою площею.
  Більш солідними моделями представляються касетні кондиціонери, а також мульти спліт-системи канального типу. Їх особливістю є те, що при розміщенні їх внутрішні блоки майже цілком розташовані за підвісною стелею.
  Якщо система вентиляції передбачає додатковий вуличний повітропровід, то стельові кондіціонери отримують можливість «підмішувати» в приміщення свіже повітря.
  Здатність видувати і рівномірно розподіляти повітря в декількох напрямках характерна для касетних моделей. У приміщеннях, що мають складну конфігурацію, вони стануть оптимальним вибором.
  Серед відомих брендів можна назвати такі, як Samsung, Рanasonic, Daikin, які відрізняються високою якістю і надійністю.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65