водяна тепла підлога
Будівництво, ремонт і оздоблення

Система «водяна тепла підлога» і принцип її роботи

Замовити

В індивідуальному будівництві стають популярними водяні теплі підлоги. Це пов'язано не тільки з бажанням домовласників поліпшити свої умови проживання, а й можливість знизити витрати на опалення.
  Принцип роботи системи «водяна тепла підлога» заснований на використанні поверхні підлоги в якості тепловипромінювання і теплоаккумулятора одночасно. Джерелом енергії є рідкий теплоносій (найчастіше вода), що проходить по трубах, укладених в підлозі, і віддає тим самим тепло приміщенню.
  Вода в такому контурі опалення має відносно низьку температуру, якої недостатньо для природної конвективного циркуляції, тому технологія «тепла підлога» з водяним теплоносієм застосовується при обладнанні контуру примусової циркуляції (змішувального вузла з насосом).
  Змішувальний вузол в контурі забезпечує підтримку постійної температури теплоносія шляхом змішування в необхідній пропорції гарячої води з котла (з температурою води до 90 ° С) з остигнутою водою з системи.
  Використовують водяні теплі підлоги найчастіше саме в приватних будинках. У квартирах же з центральним опаленням пристрій «теплих підлог» з підключенням до труб гарячого або холодного водопостачання заборонено. Винятком є нові будинки зі спеціально спроектованими для підключення теплої підлоги стояками.

 

Переваги системи «водяна тепла підлога»:

  • При підлоговому опаленні розподіл температури в приміщенні наближається до ідеального з точки зору фізіології людини. Як то кажуть: «Тримай ноги в теплі!»;
  • Основна частина теплоти (майже 70%) передається на конвекцією, а випромінюванням, яке сприймається тілом людини набагато комфортніше;
  • Істотна економія енергії на обігрів житлових приміщень (від 20% до 50% в залежності від висоти стель в приміщенні);
  • Відсутність опалювальних приладів (радіаторів), що займають певну частку житлового простору;
  • Відсутність конвективних потоків в межах приміщення зменшує кількість пилу;
  • Теплі підлоги виключають можливість іонізації повітря;
  • Відсутність фонових електромагнітних полів.
 

Переваги використання «теплої підлоги» з водяним теплоносієм, в порівнянні з електричним, також очевидні.   По-перше, знижується потужність електроустановки приватного будинку і, отже, знижуються витрати на електроенергії. Наприклад, для обігріву приватного будинку площею 150 кв.м електрична система опалення потребує близько 40 МВт * год електроенергії на рік.
Крім того, може виявитися так, що електроустановка приватного будинку взагалі на розрахована на потужність електричної опалювальної системи. Наприклад, якщо електричну «теплу підлогу» питомою потужністю 100 Вт /кв.м укладати на площі 100 кв.м, сумарна потужність системи опалення вийде 10 кВт - надмірно велика потужність споживання для приватного будинку, навіть якщо не включати інші електроприлади.
  Таким чином, якщо для міських квартир систему електричного «теплої підлоги» можна вважати прийнятною, то в приватних будинках доцільніше використовувати саме водяні теплі підлоги.

тепла підлога тепла підлога тепла підлога

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65