опалення
Будівництво, ремонт і оздоблення

Повітряне і водяне опалення в заміському будинку

Замовити

Будівництво компактного будинку з бруса, анприклад, загальною площею понад 70 квадратів, з плануванням з сучасного дизайну, тобто, з максимальною ізоляцією кімнат. Приміщення з перегородками, оригінальною архітектурою даху, наявністю другого поверху, мансарди. Все це досить складно зігріти локальної опалювальної точкою, будь то піч або камін. Крім цього, сучасне життя навіть в котеджному містечку передбачає постійну зайнятість працездатного населення, а вищевказані установки вимагають постійної підтримки вогню, палива і уваги.

Найбільш поширені системи опалення в заміських будинках:

  • Повітряне опалення мало чим відрізняється від грубки в сільському будинку, як правило, вона не передбачає розгалуження труб по кімнатах, встановлюється в центральній частині будинку невеликого площі переважно без перегородок. Але відмінності все ж є.

В установках повітряного опалення застосовуються сучасні конвективні печі тривалого горіння з великою варіативністю опцій, кількістю виходів труб, потужністю димоходу і т.п. Така піч легко розтоплюється, не вимагає постійної закладки палива, приміщення швидко нагрівається. Ідеально і економічно для невеликого заміського будинку, можна використовувати для дачі або котеджу тимчасового проживання, так як в установці не присутні матеріали, які можуть замерзнути при низьких температурах.

 
  • Водяне опалення складається з печі з встановленим котлом і розводкою труб, заповнених рідиною (водою), яка при топці нагрівається і обігріває весь будинок. Перевага водяного опалення в тому, що при невеликій витраті палива можна підтримувати комфортну температуру в будинку великої площі, в кілька поверхів, з мансардою і т.д.
 

В процесі самого будівництва виробляються попередні закладки та розмітки для оптимального монтажу опалення.

тепла підлога тепла підлога тепла підлога

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65