балкон під ключ
Будівництво, ремонт і оздоблення

Все про вікна

Замовити

Вікна з суцільнометалевим каркасом з алюмінію

 

Дані вікна застосовуються в основному при склінні громадських будівель. У побуті їх застосовують на верандах, і при склінні балконів. Основна перевага таких вікон - термін експлуатації їх перевищує 50 років. Ще одна перевага в тому, що вони пожежобезпечні. Також вони нечутливі до великих перепадів температур. Крім того, вони привабливі, мають сучасний вигляд.
  Недоліком є те, що алюміній хімічно активний метал. Не можна допускати контакту алюмінієвих частин з міддю, попадання вапняних розчинів при побілки.

 

Алюмінієві вікна

 

Алюміній - метал з високою теплопровідністю, тому, встановлюючи такі вікна, необхідно подбати про додаткову теплоізоляції.

 

Дерев'яні вікна

 

Старі добрі дерев'яні вікна. Основна перевага - екологічно чистий матеріал. При правильному догляді термін служби таких вікон значно перевищує 50 років.

Ще одна перевага: дерево - пористий матеріал, і такі вікна «дихають», що позитивно позначається на мікрокліматі в приміщенні, обладнаному дерев'яними вікнами.
Старі добрі дерев'яні вікна. Основна перевага - екологічно чистий матеріал. При правильному догляді термін служби таких вікон значно перевищує 50 років. Ще одна перевага: дерево - пористий матеріал, і такі вікна «дихають», що благотворно позначається на мікрокліматі в приміщенні, обладнаному дерев'яними вікнами. Основний недолік - сезонний і трудомісткий догляд за дерев'яними вікнами, а також сприйнятливість до факторів зовнішнього середовища і схильність грибків і комах. Недоліком є і значна вартість дерев'яних вікон. Деревина, сама по собі, дорогий матеріал і менш технологічний, в порівнянні з пластиком, тому дерев'яні вікна значно складніше у виготовленні, ніж пластикові. Їх вартість в кілька разів вище.

Комбіновані вікна

Комбіновані вікна поєднують в собі кілька видів матеріалів. Класичний варіант - це алюміній і деревина. Дерев'яна основа таких вікон закрита алюмінієвим каркасом. Тому вони поєднують в собі переваги металевих і дерев'яних вікон, вимагають менше догляду, не схильні до зовнішніх факторів навколишнього середовища. Але вони найдорожчі серед інших типів вікон, тому що найбільш складні у виготовленні, і матеріали їх складові, значно дорожче пластику.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65