монтаж рушникосушарки
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір рушникосушки в ванну

Замовити

Ремонт квартири - чудовий привід замінити стару рушникосушку на більш сучасну і зручну. Рушникосушки можуть бути водяними, електричними або комбінованими.
  Якщо Ви купуєте імпортну, то потрібно бути готовим до деяких проблем. Справа в тому, що в усьому світі рушникосушки підключаються до системи опалення і лише у нас до системи гарячого водопостачання. Вода в системах ГВС не проходить спеціальну обробку, через це виникає процес корозії, що швидко призводить дизайн-радіатор в непридатність. Через таких неприємностей Вам доведеться робити ремонт квартири заново, а можливо і Вашим сусідам теж.
  Вітчизняні виробники вирішили серйозно взятися за вирішення даної проблеми. Для того щоб рушникосушки були більш надійними, стінки стали робити більш товстими, а внутрішню частину покривають полімерним матеріалом, який перешкоджає виникненню і розвитку корозії. Їх використання дозволять бути спокійним за свій євроремонт квартири, а також за ремонт своїх сусідів.
  Однак подальше потовщення стінок труб, у зв'язку з подорожчанням металу, веде до збільшення вартості рушникосушок. Виробники вирішили зробити підхід, який полягає в наступному: розділити конструкцію на два контури, один з яких буде функціонувати в системі ГВП, а другий не буде. Це означає, що 2й контур не буде піддаватися шкідливому впливу.

Надійність рушникосушок нової конструкції перевірена за допомогою багаторазових випробувань. За рахунок чого ця конструкція настільки міцна? В процесі роботи основне навантаження йде на перший контур - адаптер. Він виготовлений з суцільнотягнутої надійної сталевої труби.
Багатьох хвилює питання: у скільки обійдеться ремонт квартири з установкою такої рушникосушки? Відповідь порадує багатьох. З огляду на вартість адаптера і його монтажу, вартість всієї системи збільшується всього на 5-10%. Однією з переваг є те, що вони можуть бути з пластикових або металопластикових труб, завдяки цьому дизайн може бути абсолютно будь-яким. Об'єм теплоносія, який циркулює, всього кілька літрів, які не завдадуть особливої шкоди навіть при розриві труби.

Електричні рушникосушки

Коли доцільно використовувати електричні рушникосушки ?

  • якщо Ви робите капітальний ремонт квартири або євроремонт квартири;
  • якщо немає можливості зачіпати вже наявну систему водоснобжения;
  • якщо виникає необхідність в додатковому полотенцесушителе.

При літньому відключення води електрична рушникосушка є особливо корисною.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65