жалюзі на вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Які вибрати жалюзі для вікон

Замовити

Для того, щоб оформити вікна, можна встановити жалюзі. Жалюзі також будуть корисні для притінення в сонячні дні. Ще однією з основних функцій є захист від зовнішнього світла.   Однією з найбільш компактних за розміром і надійних конструкцій будуть горизонтальні жалюзі. Якщо потрібно створити діловий і строгий стиль - вибирайте жалюзі, які будуть відповідати чітким лініям і строгим формам. За допомогою таких жалюзі можна створити будь-який інтер'єр, тому що є можливість вибору різних кольорів і самого матеріалу.
  Сама конструкція складається з шнурів і пластин. Завдяки шнурам жалюзі кріплять до карнизу, так само на них розташовуються ламелі, з'єднуються такі ламелі один з одним. Механізм для управління горизонтальних жалюзі розташований в самому карнизі. Ламелі повертаються навколо осі. Для того щоб повністю відкрити вікно, необхідно підтягнути всі складені ламелі, і, відповідно, щоб закрити вікно, ламелі можна розпустити.
  Для того щоб горизонтальні жалюзі не займали простір, їх можна встановити всередині склопакетів.   Для виготовлення жалюзі використовуються різні матеріали, наприклад:

 
  • Пластикові ламелі, які зроблені під дерево. Такі жалюзі будуть економічними, так само зможуть бути підібрані в будь-яких колірних гамах, які відповідають натуральному дерев'яному покриттю.
  •  
  • Жалюзі на вікна, які виготовляються з деревини. Вони витримають будь-які механічні навантаження, є декоративними, довговічними і екологічно чистими.
  • Жалюзі з алюмінієвих ламелей. Такі жалюзі більше підійдуть для інтер'єру в невеликих приміщеннях. Такий вид недорогий і дуже функціональний.
  •  
  • Жалюзі з тканинних матеріалів. Вони вимагають особливого догляду, є декоративними і затишними.

Вертикальні жалюзі

Для того, щоб створити затишну обстановку в житлі, необхідно встановити саме вертикальні жалюзі, які відрізняються від горизонтальних. До речі, в практичному використанні вертикальні жалюзі не поступаються іншим.
  Щоб відрегулювати необхідний потік світла в кімнату, є зручний механізм. Такий механізм відрізняється більш гнучким керуванням, ніж на горизонтальних жалюзі. Тому завдяки йому вертикальні жалюзі будуть служити набагато довше.
  Відрізняються вертикальні жалюзі ще й своєю універсальністю. Існує можливість для установки таких конструкцій як в звичайні прямокутні вікна, так і в еркерні та арочні. Такі жалюзі можна вмонтувати в будь-який спеціальний карниз з різними існуючими формами, при цьому весь віконний проріз закривається ламелями.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65