протизламна фурнітура
Будівництво, ремонт і оздоблення

Захист вікон від злому

Замовити

Захист вікон від злому дуже актуальна під час відпусток або просто від'їзду власників житла не визначений період. Догляд за квартирою або будинком знайомих також не гарантує захисту.
  В основному, це питання постає перед мешканцями приватних будинків і квартир на першому поверсі. Навіть ті, хто проживає вище, ніж перший поверх, теж не застраховані від вторгнення грабіжників і злодіїв.
  Можна, звичайно, використовувати перевірений спосіб захисту - металеві решітки. Але, навряд чи, кожен буде отримувати задоволення від «неба в клітинку».
  Захист вікон від злому полягає у використанні в вікнах противовзломной фурнітури, протизламних ручок, протиударних склопакетів. Оптимально, якщо захист вікон від злому буде комплексним.

Протизломна фурнітура не дає можливість зловмисникам віджати стулку із застосуванням монтування або відмички. Слід мати на увазі, що противовзломная фурнітура - це не панацея від злодіїв, вона лише ускладнює процес злому і збільшує тривалість часу, протягом якого грабіжникам доведеться «попрацювати». Але за цей час може спрацювати сигналізація і будуть вжиті відповідні заходи.
  Існує спеціальна класифікація склопакетів в залежності від ступеня захисту. Є склопакети з захистом від молотка, від каменя, від цегли, від куль.
  Для тих, у кого вже встановлені вікна, є можливість замінити звичайні склопакети на протиударні, а також фурнітуру, за умови, якщо протизламна підійде за технічними характеристиками.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65