вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ціни на вікна - як формуються

Замовити

При розрахунку ціни на вікна необхідно знати з чого вона складається.

 

В вартість вікна входить:

  • Нове вікно (металопластикове або дерев'яне);
  • Демонтаж старого вікна;
  • Установка нового вікна;
  • Додаткові комплектуючі: відлив, підвіконня, москітна сітка, козирок (якщо мова йде про склінні лоджії або балкона);
  • Виготовлення укосів після установки вікна;

Оштукатурювання монтажного шва з боку вулиці для перешкоди попадання вологи всередину приміщення і уникнути руйнування піни під впливом природних факторів.
  Ціни на вікна залежать від вибору профілю (для пластикових вікон) або породи дерева (для дерев'яних вікон), виду склопакета (однокамерні, двокамерні, енергозберігаючі, тоновані), фурнітури (яка йде в комплектах).

Профіль для металопластикових вікон також ділиться на трикамерний, п'яти- шестикамерний. Відповідно, товщина віконної рами буде 60 мм або 70 мм. Чим більше камер в профілі, тим вікно тепліше і дорожче.
  Ціни на вікна також залежать від того, в якому будинку виконується скління: цегляному або панельному. Вартість вікна в цегляному будинку буде дорожче, оскільки при монтажі часто використовуються добірні профілі, які ховаються в чверть вікна. Також використовуються ширше підвіконня і відливи. Укоси в цегляних будинках також ширше, ніж в панельних.
  Нестандартні вікна (арки, трапеції, косокутні конструкції) розраховуються окремо з урахуванням складності виготовлення.   У зв'язку з описаними вище умовами комплектації ціни на вікна не можна прорахувати виходячи з вартості за 1 м.кв.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65