жалюзі
Будівництво, ремонт і оздоблення

Жалюзі, рулонні штори для вікон

Замовити

Жалюзі успішно завойовують вашу довіру через своїх властивості займати невеликий простір, легкість в догляді і гарний естетичний вигляд. Це декоративний елемент вікна, який захищає від проникнення сонячних променів і цікавих очей в ваше житло. Є можливість нанесення фотодруку на жалюзі та рулонні штори (вартість від 380 грн /м.кв.)
  Ми використовуємо німецькі металеві ламелі (ширина 25 мм) кольорів на будь-який смак.
  Тканинні рулонні штори не тільки виконують функцію захисту від попадання сонячних променів в приміщення (офіс), але і декоративну.
  На будь-який смак можна вибрати тип і колір тканини.

Рулонні штори - сучасний виклик своїм попереднім "побратимам". Останнім часом набирають популярність за рахунок своєї практичності, зручності у використанні і широкої колірної гами.
  Використовуються тільки натуральні матеріали німецького та польського виробництва, тканини не притягують пил за рахунок покриття акрилом і не вигоряють. Крім того, можна нанести зображення, надане вами, в індивідуальному порядку.

 

Є дві системи рулонних штор:

  • Відкрита система (тканина намотується на вал);
  • Закрита система (тканина, намотана на вал ховається в коробі, додатково по висоті встановлюються напрямні, які фіксують краю тканини).
дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65