будинок з арболіта
Будівництво, ремонт і оздоблення

Арболіт для виготовлення стін будинку

Замовити

Якщо ви володієте здібностями до праці і можете скласти кут з кількох цеглин, то при будівництві власного будинку вам швидше за все будуть потрібні підручні робітники, а особливо якщо для зведення стін свого житла скористаєтеся арболітом.
  Арболіт - екологічні деревно-цементні блоки - система "сухої кладки", які відповідають усім вимогам сучасного екологічного будівництва. У зв'язку з відмінними показниками тепло- і звукоізоляції, які зберегли властивості деревини "дихати", міцності, простоті і швидкості будівництва ці блоки з Голландії вже сімдесят років успішно поширюються не тільки в Європі, але і у всьому світі. Особливо велике поширення вони отримали в тих країнах, де дуже дороге тепло - Голландія, Австрія, Німеччина, Чехія, Словаччина і Канада, а також там, де велика кількість енергії витрачається на кондиціювання повітря - в Італії, Іспанії та Франції.
  Арболіт або екологічні блоки - це поєднання дрібної тріски хвойних порід деревини, цементу, води і мінеральних добавок, з використанням спеціальної технології перетворене в деревно-цементні блоки різних габаритів для каркасного будівництва. Основний матеріал цих блоків, що становить дев'яносто відсотків маси блоку, - деревина. Вона надає затишку житлових приміщень.

Інша частина - цемент і мінеральні добавки забезпечують твердість, захищають від вологи, солей і протистоять вогню. Такі блоки міцні, чудово пристосовані до вологого і холодного клімату, довговічні. Можуть бути з полістироловим шаром або без нього, в залежності від того на яке температурне навантаження розрахований споруджуваний будинок. Блоки, немов деталі конструктора складаються один на інший без будь-якого сполучного матеріалу, а подальша заливка бетоном утворює ефективну будівельну систему, яка призначена для зведення стін. Таким же чином виготовляються і блоки перекриттів. З них використовуючи спеціальну, але просту методику, можна змонтувати єдине бажаних розмірів і габаритів перекриття.
  Асортимент виготовлених блоків настільки великий і різноманітний, що його цілком достатньо для будування різних і за габаритами, і за призначенням, і за висотою будівель. Такі можливості надають свободу вибору як в архітектурному, так і планувальному відношенні, що відповідно поліпшує загальний дизайн будівлі. Якщо вам не підходять готові модульні блоки, тут же на стійці їх можна розпиляти на елементи необхідного розміру і форми і без будь-якого додаткового обладнання монтувати арки, балки перекриттів над вікнами і прийомами дверей. У технологічному відношенні в блоках не утворюються ніякі теплові перекриття.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65