пасивний будинок
Будівництво, ремонт і оздоблення

Проектування і будівництво автономних екобудинків

Замовити

Сучасні будинки будуються з будівельних матеріалів, в основі яких лежить використання відходів промисловості: шлаки, граншлак, шлакопортландцемент. Все це не може не позначитися на екологічності і здоровій атмосфері будинків. Тому будівництво автономних енергонезалежних будинків набуває особливої актуальності.
  Автономні енергонезалежні екодома характеризуються максимальною дружністю до природного середовища, зручністю і комфортабельністю для проживання людей. Автономні енергонезалежні будинкі - це теплі, побудовані за індивідуальною технологією, будинки, оснащені власною системою опалення, власною системою електроживлення, теплопостачання, а також системою переробки відходів, тобто, є абсолютно автономними, незалежними від міської комунальної системи.
  Проектування і будівництво автономних (енергонезалежних) Екобудинку дозволяє досягти суттєвої економії природних запасів, економії на етапах будівництва різних комунікацій, таких як, електрика, водопровід, каналізація.
  Завдяки тому, що автономні екодома повністю самодостатні і забезпечують самі себе електрикою, теплом, то в світлі кризи енергосистем, що наближається, автономні енергонезалежні екодома є найкращою перспективою в сфері домашньої господарської діяльності.

Люди, які проживають в автономних енергонезалежних екодомах, відчують суттєву економію коштів на утримання і обслуговування свого житла. Забезпечення тепловою та електричною енергією автономного екодома відбувається за рахунок сонячної і вітряної енергії. Важливою особливістю автономних екобудинків є утилізація та переробка власних органічних відходів.
  Головна особливість автономних екобудинків полягає в їх екологічності, сумісності з навколишньою природою. Проживаючи в екологічно чистому будинку, людина може підтримувати своє здоров'я довгі роки, адже повітря в автономних екодомах відрізняється чистотою, в ньому відсутні шкідливі виділення від будівельних матеріалів, а його відносна вологість - низька. Це дуже важливі показники для здорового життя всіх членів сім'ї, особливо, дітей.
  Автономний енергонезалежний екобудинок , входить в екосистему ділянки землі, на якій він розташований і сприяє підвищенню здатності навколишнього середовища до регенерації. Концепцією автономного екодома лежить принцип відтворення водних і органічних ресурсів.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65