автономна каналізація
Будівництво, ремонт і оздоблення

Автономні очисні споруди

Замовити

Очищення стічних вод в «індивідуальному» порядку, засноване на передовій методиці біологічному очищенні стоків дозволяє отримати неймовірно економічну і ефективну систему очищення води. Система автономної очисної споруди, встановлена в індивідуальному будинку або на дачній ділянці, дозволить не тільки зберегти навколишнє середовище, але і вирішити проблему з моральної і економічної точки зору.
  Установка автономної очисної споруди життєво необхідна дому, як і забезпечення електроенергією, водою, опаленням. У стоках, які не обладнані автономними очисними спорудами, знаходяться мільярди хвороботворних мікробів і шкідливих бактерій. Заражена вода просочується в грунт, потрапляє в колодязі з питною водою, заражає ділянку землі біля будинку, не кажучи вже про постійний неприємний запах. Тому питання про встановлення автономнї очисної споруди повинне стояти на одному з перших місць, при проектуванні і будівництві будинку.

Установки автономної очисної споруди дуже прості в експлуатації, не споживають електроенергію і, одночасно з цим, забезпечують хорошу очистку стічних вод. Принцип роботи автономної очисної споруди заснований на природному процесі розкладання, для прискорення якого створюються ідеальні умови. На першому етапі роботи автономної очисної споруди відбувається розкладання високомолекулярної органіки анаеробними бактеріями, а на другому - отримана органіка перетворюється в абсолютно нешкідливі речовини.
  Стічні води з дому потрапляють в ємність з септиком автономної очисної споруди, де відбувається знезараження і очищення на 60-70%, потім проходять через фільтр і надходять в систему аеробного очищення.   Для якісної роботи автономної очисної споруди необхідно 1 раз в 3-4 року відкачувати з ємності з септиком, два рази на рік мити фільтр і 1 раз на місяць насипати в унітаз біодобавки і змивати їх.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65