автономні ліхтарі
Будівництво, ремонт і оздоблення

Автономні ліхтарі

Замовити

Освітлення вулиць, доріг, парків, підсвічування будівель відіграє дуже важливу роль не тільки в естетичному плані, але і в таких питаннях, як безпека і здоров'я громадян в темний час доби. Автономні ліхтарі - краще рішення цих питань, як в плані економічної вигоди, простоти і зручності в експлуатації, так і в перспективному плані зважаючи неминучого майбутнього паливної і енергетичної кризи.
  Автономні ліхтарі не вимагають підведення підземних електричних кабелів або повітряних ліній електропередач. Автономні ліхтарі можуть бути встановлені в місцях, які розташовані далеко від джерел енергії, в котеджних селищах, заміських будинках, на віддалених фермерських господарствах.
  Автономні ліхтарі живляться від акумулятора, що заряджається сонячними батареями в світлий час доби. Акумулятори автономних ліхтарів свинцево-кислотні, необслуговувані, що мають мале падіння ємності в випадках зниження температури повітря. Управління зарядом акумуляторної батареї автономних ліхтарів відбувається за допомогою мікропроцесора, в функції якого входить захист від перевантажень в електричного кола, захист акумуляторної батареї від перезаряду і переразряда, включення і включення освітлення автономних ліхтарів, коли ранок настав або вечора, або через певні проміжки часу.

Джерело світла для автономних ліхтарів - світлодіодна панель, яка відрізняється від традиційних ламп розжарювання і люмінесцентних ламп безліч позитивних якостей. Так, автономні ліхтарі зі світлодіодними панелями мають довгий термін експлуатації - близько 50 000 годин, що при щоденному 8-годинному режимі роботи може скласти приблизно 15 років. Світлодіодні панелі, що встановлюються в автономних ліхтарях, що не перегорають, не вибухають, не вимагають частої заміни і профілактичних робіт. Світлодіодні панелі в автономних ліхтарях мають високий рівень перетворення електричної енергії в світло. Так, ККД світлодіодних ламп в десятки разів більше, ніж ККД люмінесцентних і ламп розжарювання.
  Автономні ліхтарі застосовують для освітлення вулиць, проїжджих частин, перехресть. Садово-паркові автономні ліхтарі служать для освітлення паркових зон, садових ділянок і прибудинкових ділянок. Автономні ліхтарі підсвічування призначені для освітлення тротуарів, сходинок, окремих елементів будівель, газонів, вказівних знаків. Автономні ліхтарі підсвічування будівель призначені для освітлення фасадів висотних будівель, для створення естетично красивого вигляду нічного міста.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65