будинок із дерева
Будівництво, ремонт і оздоблення

Переваги будинку з бруса

Замовити

Вже протягом досить тривалого часу будинки з бруса користуються великою популярністю у всьому світі. По суті, будинок з даного матеріалу є конструкцією, що відрізняється універсальністю свого застосування. Такі будинки є стійкими до землетрусів. Будова цілком може вистояти до 9 балів.
  Сьогодні зводиться досить багато будинків з бруса. Однак варто зауважити, що при зведенні будинку з бруса може використовуватися найрізноманітніший брус. Крім звичайного може застосовуватися клеєний або профільований масив. При виборі конкретного різновида бруса для зведення будинку необхідно виходити з особистих переваг, а також орієнтуватися на ті фінансові можливості, якими володієте.
  Перевагою будинку з бруса є те, що його можна зводити на територіях з різним кліматом. Щоб будинок був затишним і служив тривалий час, потрібно лише використовувати якісний матеріал при його зведенні і грамотно виконувати всі роботи в процесі його зведення.
  Будинки з бруса є екологічно безпечними будівлями. Тільки натуральний матеріал застосовується в процесі їх зведення. Дерево благотворно впливає на організм в цілому і на роботу окремих його органів і систем. Проживаючи в такому будинку нетривалий час, ви досить швидко позбудетеся від втоми.

Крім того, особлива атмосфера дерев'яного будинку дозволить вам відновити свою нервову систему. Будинки з бруса будуть відмінними ліками для тих людей, які страждають від головних болів, а крім цього мучаться від неврозів.
  Технології дерев'яного домобудівництва постійно розвиваються. Однак всі передові технології грунтуються на класичних традиціях. При обробці брусових будинків активно застосовуються сучасні оздоблювальні матеріали. Все це дозволяє будувати будинки з тривалим терміном служби, що відрізняються естетичним зовнішнім виглядом. Крім цього, вони не дозволяють втратити тих чудових властивостей, якими володіє брус.
  Існує думка, що брус можна використовувати тільки при будівництві заміського будинку. Але це не так. У сучасних містах будинки теж будують з бруса. Оздоблення з сучасних матеріалів забезпечує їм сучасного вигляду. Виконавши якісно роботи з утеплення та встановивши в будинку ефективну систему теплоізоляції, ви створите в своєму будинку сприятливий мікроклімат, що сприяє комфортному проживанню. Плюсом будинки з бруса є і те, що їх будівництво обійдеться недорого. Тому будувати такі будинки економічно вигідно в порівнянні з будівлями з інших матеріалів.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65