будинок із цегли
Будівництво, ремонт і оздоблення

Що краще: будинок з цегли чи дерева?

Замовити

При будівництві будинку акцент робиться на його надійність, безпеку, зручність і зовнішній вигляд.
  Найпопулярнішим матеріалом для будівництва в Україні є цегла. Це матеріал характеризується своєю негорючістю, хорошими звуко- і теплоізоляційними властивостями, стійкістю до погодних явищ. Тому в будинку з цегли створюється досить сприятливий мікроклімат для його мешканців.
  На відміну від дерева, цеглі не страшні комахи, поєднується з різноманітними іншими матеріалами, більша безпека при прокладці електропроводки, легкість прокладки вентиляційних каналів.
  Однак, у цегли є і недоліки: необхідність виконувати утеплення стін, роботи по декоративній обробці, капілярна структура матеріалу створює умови для його руйнування через деякий час, довга прогріваємість будинку.   Товщина стін з цегли в залежності від температури:

Матеріал Температура, С Товщина стін, мм
Глиняна цегла -12 380
  -20 510
  -32 640
Силікатна цегла -10 380
  -18 510
  -29 640
Пустотіла глиняна цегла -16 380

Термін експлуатація будинку з цегли становить близько 100 років.
  Дерево являє собою екологічний матеріал, який дозволяє втілювати різноманітні дизайнерські задумки. Основними переваги дерева можна назвати морозостійкість, легкість в обробці і монтажі, виділяємість корисних фітонцидів, приємний зовнішній вигляд, «дихаючий» матеріал.
  З дерева будують каркасні будинки, каркасно-щитові, з бруса, зрубу.
  Але є і недоліки у даного матеріалу: усадка протягом пару років, через що будинок зменшується на 5-10%, обробка дерева антисептиками за захисту від дощу, сонця, комах, особлива увага приділяється при прокладці електропроводки.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65