будинок із пінобетона
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво будинку з пінобетону

Замовити

Перше питання, часто виникає при розробці проекту приватного будинку - з чого ж власне його найкраще побудувати?
  Велику кількість будівельних матеріалів пропонує сучасний ринок. Це і цегла, і бетонні блоки, і різні види бруса, і безліч інших будівельних матеріалів.
  Кожен матеріал володіє як перевагами, так і недоліками. Камінь, наприклад, занадто дорогий, бетон - не особливо легкий, брус - гливкий.
  Саме тому більшість намагається підібрати той будматеріал, який мав би мінімумом недоліків, і, в той же час, поєднував в собі якомога більше переваг, властивих іншим популярним матеріалами.
  Одним з таких ось незамінних будматеріалів заслужено вважається пінобетон. Дуже швидко пінобетон знайшов прихильників серед великої кількості будівельників і, можна відзначити, не дарма.

Переваги пінобетону:

  • Помірна ціна. Мабуть, перший і найголовніший фактор, який зумовлює затребуваність пінобетону - це безумовно його ціна. Доступна ціна будматеріалів дозволяє зводити будинок з пінобетону сильно не прив'язуючись до вартості. При цьому можна втілювати в життя навіть складні проекти. Або ж просто не економити на матеріалах, наприклад, обробка або покрівельні матеріали. Грошовий аспект в основному і привертає середньостатистичного споживача на сторону пінобетону тим, що купити пінобетон можна вдвічі-втричі дешевше того ж бруса.
  •  
  • Екологічність. Варто відзначити, що за фактором екологічності будинок з пінобетону практично не поступається будинку з дерев'яного бруса. Якщо в майбутньому намічається швидке поповнення, то можна без вагань купити пінобетон і без побоювання будувати з нього - вашому чаду абсолютно нічого не загрожує.

Будинок із пінобетону має можливість «дихати», тому абсолютно без зусиль поглинає вологу з повітря, що дуже позитивно впливає на мікроклімат в приміщенні і, звичайно ж, на здоров'я господарів будинку.

 
  • Термо- і звукоізоляція. Практично повністю відбивається шум в приміщення, до того ж, матеріал не обділений відмінними термозахисними властивостями. Все завдяки незвичайній пористій структурі.
  • Мала вага. Пінобетон наділений досить-таки малою вагою, що, безумовно, сприяє прискоренню всієї процедури зведення будинку. З ним набагато простіше працювати, ніж з брусом або класичним бетоном, а тому будівництво будинку з пінобетону потребує набагато менше зусиль, засобів і часу;
  • Вогнестійкість. Якщо враховувати той факт, що основною речовиною в складі пінобетону є суміш піску та цементу, він, як в принципі класичний бетон, ні в найменшій мірі не підтримує процес горіння. А це значить, можна зовсім не побоюватися за вогнетривкість будинку - з пінобетоном все буде в повному порядку.
  • Простота обробки. Пінобетон, як, між іншим і традиційний бетон, має чудові адгезійними характеристиками, і це значить, він добре поєднується з практично будь-якими матеріалами, застосовуваними під час фасадних робіт. Пористість пінобетону дозволяє штукатурці проникати глибоко в структуру матеріалу, при цьому забезпечуючи завдяки цьому надійні зчіпній якості.
будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65