термоблоки
Будівництво, ремонт і оздоблення

Будівництво будинку з термоблоків

Замовити

Не секрет, що сьогодні вибрати будівельний матеріал для зведення будинку дуже складно. Справа в тому, що в спеціалізованих магазинах і на ринку представлений найширший вибір будівельних матеріалів, які мають як переваги, так і недоліки.
  Мова в нашій статті піде про унікальний сучасному матеріал під назвою термоблок . Термоблок являє собою стандартний будівельний блок метрової довжини, його ширина і висота становить 25 см. Варто відзначити, що даний блок виконаний з полістиролу, має в собі як горизонтальні, так і вертикальні порожнечі. Ці порожнечі в процесі будівництва заповнюють бетоном. В результаті утворюється надійна і досить міцна монолітна бетонна решітка.

Будинок із термоблоків називають термобудинком. Справа в тому, що після набрання міцності бетоном полістирол служить відмінним утеплювачем. Зовні стіни таких будинків можна з легкістю оштукатурити або оздобити цеглою. Серед основних переваг всьому цьому сучасному конструкції можна виділити те, що вона протистоїть багатобальним землетрусам. Це говорить про те, що зовнішньої шкоди для термобудинку не страшна.
  Варто відзначити, що таке будівництво завдяки універсальності термоблоків є досить затребуваним. Крім цього, така конструкція обходиться дешевше на 15% цегляної стіни. Дивує те, що стіни термобудинку є тонкими і теплими. В основному, сьогодні термоблоки використовують для будівництва будинків котеджного типу, так як будівництво відбувається досить швидко. Звичайно ж, з термоблоків можна зводити багатоповерхові та промислові будівлі.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65