фінський будинок
Будівництво, ремонт і оздоблення

Фінські каркасні екологічні будинки

Замовити

Одна з технологій створення екобудинку під ключ за доступними цінами була створена в Фінляндії, де клімат, як відомо, досить суворий. Знайома всім і практичність фінського народу.
  Каркасні екологічні будинки за фінськими технологіями малоповерхового житлового будівництва з застосуванням вітрозахисних плит ISOPLAAT (Ізоплат).
  Виробляються плити Ізоплат з хвойної деревини без додавання клею. Не використовуються матеріали з вмістом хімічних зв'язуючих.

 
  • За своєю структурою цей екологічно чистий, натуральний і дихаючий матеріал нагадує повсть;
  • Наповнювач - на вибір замовника. Як правило, це лняний утеплювач, ековата або базальтова вата;
  • Ці матеріали виводять по капілярах вологу, зберігаючи деревину сухою. Льон ще й природний антисептик.

Плити ISOPLAAT - основа фінською технологією. Вони пружні й еластичні, що компенсує різницю товщини і кривизни елементів каркасу. Плити щільно прилягають до його стійок і усувають містки холоду, створюючи замкнутий тепловий контур, що виключає тепловтрати. Плита - одночасно:

  • забезпечує вітрозахист;
  • дає утеплення і звукоізоляцію за рахунок пористої структури;
  • підвищує жорсткість конструкції зовнішніх стін і покрівель.

У каркасних будинків за статистикою найвищі показники з енергозбереження на тлі цегляних, кам'яних і інших аналогів, а вимоги до фундаменту і ґрунтів у них самі мінімальні в силу невеликої ваги.
  Фінська технології - це не тільки комфорт проживання, довговічність, екологічність і економічність, але і відмінний зовнішній вигляд будівлі.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65