будівництво котеджу
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір форми котеджу за типовим проектом

Замовити

Яку форму будинку вибрати залежить від ландшафту ділянки, на якій ведеться будівництво котеджу, і від того, що хочеться насамперед бачити в своєму новому котеджі: оригінальну форму або функціональний зміст.
  Як правило, котеджі за типовим проектом мають класичну геометрію. Фахівці рекомендують спрощувати геометрію котеджу, вибираючи типовий проект, тому що найбільш проста геометрія будинку створює найкращий мікроклімат в його стінах. Складна конфігурація будинку збільшує тепловтрати і негативно позначається на внутрішньому мікрокліматі. Класичний куб, з функціональної точки зору, до сих пір залишається найкращою формою будинку, не дивлячись на різноманіття архітектурних форм, тому що така форма створює найменшу поверхню зовнішніх стін.
  Таким чином, при будівництві котеджу за типовим проектом досягаються кращі показники теплопровідності, до того ж, в кімнатах з простою геометрією простіше скласти гарний і функціональний інтер'єр, в якому будуть комфортно себе почувати власники котеджу.

Типові проекти котеджу базуються або на кубічній формі або на формі прямокутного паралелепіпеда. Така форма дозволяє забезпечити у всіх кімнатах будинку найкраще освітлення в будь-який сезон року. Типові проекти рідко використовують складну конфігурацію, тому що такі архітектурні рішення недостатньо універсальні. У будинку з нестандартною конфігурацією більше площа зовнішніх поверхонь, а, значить, в ньому гірше утримується тепло. У такому будинку більше кутів, а кути не підвищують теплопровідність. Крім того, нестандартна конфігурація будинку вимагає застосування більшої кількості будівельних матеріалів.
  Таким чином, ускладнення конфігурації будинку не завжди виправдано, і більшість типових проектів намагаються його уникати. Типовий проект котеджу - це набір найбільш популярних універсальних рішень, які зроблять комфортним будинок, розташований в будь-якому ландшафті будь-якого кліматичного поясу.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65