фундамент
Будівництво, ремонт і оздоблення

Типи фундаментів і їх характеристика

Замовити

Щоб заміський будинок був надійним і простояв довгий час, бажано розташувати його на найбільш придатному для закладки фундаменту грунті. Особливо цей момент необхідно враховувати, якщо ділянка знаходиться в болотистій місцевості. Втім, якщо проект не вимагає дуже глибокого фундаменту , геологічними дослідженнями можна знехтувати.
  У практиці індивідуального будівництва широко поширений мілкозаглубленний монолітний армований варіант. Його глибина приблизно 40-70 см, з яких 20 засипають шаром піску. На щільною «піщаній подушці» і розташовується стрічка фундаменту. На ці роботи йде приблизно один тиждень. Якщо план має на увазі більш серйозна підстава, то з його закладкою допоможе обрана вами компанія.

Типи фундамента:

  • Стовпчастий - популярний тип фундаменту для каркасних і дерев'яних будинків, стіни яких мають невелику вагу. Точна глибина закладки визначається за допомогою розрахунків
  • Плитний - призначений для ділянок з ненадійним грунтом. Даний тип фундаменту являє собою суцільну плиту на всю площу будівлі, що зводиться. Серед плюсів можна виділити швидкість виконання, надійність, невелику витратність.
  • Стрічковий - популярний тип фундаменту, який застосовується для будинків зі стінами незалежно від використовуваного матеріалу. Використовується, якщо планується цокольний поверх або підвал.
  • Свайний тип - доцільно використовувати, якщо планується будувати стіни з великим навантаженням, на ділянці з недостатньою несучою здатністю. Глибина фундаменту залежить від глибини хорошого грунту.

Якщо виконується фундамент неглибокого залягання, риється траншея, на дно якої засипається пісок або гравій. Для фундаменту глибокого закладення доцільно рити котлован за допомогою екскаватора.
  При влаштуванні фундаменту необхідно звернути увагу на якість бетону. Популярним матеріалом для фундаменту є залізобетон.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65