гідроізоляція
Будівництво, ремонт і оздоблення

Гідроізоляція фундаменту будинку

Замовити

Фундамент є основою кожного будинку, що будується. Тому особлива увага приділяється його захисту від руйнівного впливу поверхневих і підземних вод. Гідроізоляція фундаменту особливо необхідна, якщо виконується пристрій басейнів, цокольного поверху і інших підземних приміщень. Для підтримки комфортних умов в такого типу приміщеннях необхідно виконати дренаж і саму гідроізоляцію.
  Від проникнення поверхневих вод будинок зазвичай захищається відмосткою.
  При виконанні гідроізоляції слід враховувати тип фундаменту будинку. При стрічковому фундаменті гідроізоляція укладається на місці стику фундаменту і стін будинку.
  При плитному фундаменті гідроізоляція виконується після влаштування подушки з піску і заливки бетонної підготовки.
  Технологія гідроізоляції передбачає наступний порядок робіт: по всьому периметру фундаменту стіни обробляються спеціальним бітумним розчином. Далі виконується укладання гідроізоляційного матеріалу.

Щоб останній надійно прилягав до бетонної підстави, він обробляється вогнем за допомогою паяльної лампи. Ще одним способом гідроізоляції фундаменту є мазка мастикою. Даний вид гідроізоляції не є достатньо довговічним. Також можливе виконання проникаючої гідроізоляції з використанням проникаючих сумішей. Проникаюча гідроізоляція зазвичай наноситься на зволожений бетон. Для цього поверхню попередньо очищається від пилу, а далі виконується зволоження.
  Проникаюча гідроізоляція не вимагає подальшого його захисту.
  Внаслідок виконання гідроізоляції фундамент не буде тягнути вологу з ґрунту і захистить його від руйнівного впливу.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65