виготовлення сходів
Будівництво, ремонт і оздоблення

Виготовлення сходів для заміського будинку

Замовити

Сходи для заміського будинку служать основними елементами його зовнішньої і внутрішньої обробки. Зовнішні сходи, як і внутрішні, забезпечують можливість спуску і підйому на потрібний рівень споруди, служать елементом декору фасадної частини і інтер'єру.
Зовні сходи влаштовуються для ганку, підйому на терасу або балкон. Всередині будинку - для переходу між поверхами, підйому на горище або мансарду.
По конструкції найчастіше для внутрішніх сходів в будинку використовуються гвинтові або маршові, на бильцях.
Маршові сходи - найпоширеніший тип сходової конструкції, має один і більше прольотів (маршів), ряд сходинок з'єднаний однією або декількома проміжними майданчиками. За формою маршова сходи можуть бути прямою, Z- або S-образної, з поворотом на кут в 90, 180, 360 градусів, зігнутої в 3-х проекціях.
Гвинтові сходи (спіралеподібна сходи) - в основному застосовуються в невеликих приміщеннях або як допоміжний спосіб підйому і спуску на потрібний поверх. Конструкція гвинтових сходів в якості опори має стовп або колону, навколо якої розташовуються ступені, що піднімаються вгору по спіралі.

Сходи на больцах - іноді її називають самонесучою конструкцією. За допомогою гаків-больцев щаблі й поруччя сходів міцно з'єднані між собою, ригелем на стелі, а також з сходовим підставою і прилеглої стінкою. Вся система кріплень прихована, за рахунок чого виходить, що сходи, як ніби не має опори.
  Для горища - оптимальним варіантом служать складні сходи . Оскільки в дане приміщення не потрібно постійного доступу, складна сходова конструкція дозволить заощадити корисну площу всередині будинку.
  Виготовлятися сходові конструкції можуть з різних матеріалів. Для зовнішніх сходів використовуються метал, камінь або деревина міцних порід: дуба, сосни, модрини. В інтер'єрі в основному встановлюють дерев'яні міжповерхові сходи, які гармонійно вписуються у внутрішнє оздоблення зрубу. Для міцності деревину покривають захисними засобами, лаком або маслом. Як декор можуть використовуватися скло, пластик, ковані елементи. Конструкції сходів - внутрішніх і зовнішніх - повинні бути визначені на етапі проектування будівлі, в такому випадку будівництво будинку буде ефективним і довговічним.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65