септик каналізація
Будівництво, ремонт і оздоблення

Влаштування каналізації в котеджі - септик

Замовити

Сьогодні каналізація в заміському будинку стала неодмінним показником комфорту, зручності і затишку. Необхідність спорудження каналізаційних інженерних систем стала сприйматися як звична закономірність заміського будинку, і широкі можливості від вигрібної ями до сучасного септика.
  Під септиком мається на увазі вид локальних очисних споруд. Він використовується, коли власник заміського будинку не має можливості, в силу об'єктивних обставин, підключитися до загальної централізованої каналізаційної мережі. За формою септики представляють собою бетонні, пластикові або металеві ємності, які розміщуються на земельній ділянці. Залежно від моделі септика, його накопичувальна камера здатна вміщати до 4 тис. літрів води. Розрізняють септики одно- і багатокамерні. У однокамерному пристрої процес очищення буде відбуватися повільніше, ніж в багатокамерному септику.
  Схема роботи септика влаштована так, що надходять нечистоти, в яких містяться органічні забруднення, в процесі бродіння починають розпадатися на утворення газів, розчинних речовин і нерозчинних частинок.

З утворившихся трьох шарів середній шар вважається найбільш безпечним і може використовуватися повторно після очищення і фільтрації. Після септика наступним елементом каналізаційної системи служать поля зрошення. Це невеликі ділянки землі, які мають канави, заповнені на 1/3 гравієм, де закладені перфоровані труби. Глибина канави - 1,5 м, ширина - 0,6 м, середній діаметр труби повинен складати не більше 10 см. Стічні води після септика вбираються і проходять фільтрацію в грунті полів зрошення. Їх розмір визначається складом грунту, чим гірше він вбирає воду, тим, більше повинна бути площа поля.
  Для пристрою каналізації в заміському будинку широко відомий септик Топаз, принцип його дії побудований на методі біологічної очистки стоків. Висока ефективність очисної системи дозволяє використовувати стічні води повторно, наприклад, для поливу саду або зрошення газону. Для автономної каналізаційної системи Топаз не потрібні пристрої полів зрошення.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65