будинок із пінобетону
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір цегли для кладки

Замовити

Цегла для кладки заміського будинку необхідно підбирати тільки якісну. Вона повинна бути досить добре обпаленою, правильної конфігурації, без будь-яких тріщин і з гладкими краями.
  При незначному ударі молотком повинна видавати невеликий дзвін. Якщо на цеглі виявлена незначна тріщина, її не можна застосовувати там, де буде піддаватися природним впливам (низьких температур, вологи). Цеглини, які вже раніше використовувалися при кладці печей не можна використовувати вдруге, так як на закопченій поверхні цегли цементний розчин не тримається.
  Звичайна глиняна цегла для кладки розміром 250х120х65 мм важить 3,5 кг. На один квадратний метр кладки необхідно 0,24 м3 розчину і 383 цегли. Полуторної цегли розміром 250х120х88 мм і з масою до 4,2 кг на 1 м3 потрібно 0,23 м3 розчину і 287 цегли.

Так само є ще щілинний цегла з вертикальними отворами на всю товщину цегли і пустотіла багатодирчата. Така цегла для кладки називається полегшеною і має поздовжні або поперечні отвори. Кладка з такої цегли має найменшу масу і є більш теплоізолюючою, ніж кладка з цільної цегли, що сприяє зменшенню товщини стіни і, відповідно, розміру фундаменту. Його можна використовувати при зведенні другого поверху заміського будинку. Також при зведенні будинку застосовєються силікатна цегла, яку виготовляють з піску і вапна. Вона досить зручна для стін і споруд, які потім не оштукатурюватимуться.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65