склопакет
Будівництво, ремонт і оздоблення

Випадіння конденсату на вікнах

Дуже часто після установки металопластикових вікон ми стикаємося з таким явищем, як випадання конденсату на склопакеті (крапельки води), і виникає думка про неякісному монтажі або самому вікні. У більшій частині випадків причина криється в неправильному мікрокліматі усередині самого приміщення.

 

Причини виникнення конденсату:

 • чи достатньо провітрюється житлове приміщення (оптимальний показник 15-20хв. 2-3 рази на добу);
 • чи справно працює вентиляція (витяжка) в кухні та опалення;
 • при використанні звичайного однокамерного склопакета можливе промерзання в холодну пору. При підвищенні температури повітря за вікном намерзання відтає і вікна "плачуть".
 • Якщо відбувається запотівання усередині склопакета (між стеклами), це свідчить про його негерметичність. Необхідно звернутися у фірму, де був проведений замовлення з проханням заміни склопакета по гарантії.
    Для запобігання попадання вологи всередину житлового приміщення і появи грибка і цвілі необхідно виконати роботи по обробці відкосів і пінного шва із зовнішньої частини вікна після установки. Таким чином ми отримуємо повністю герметичне вікно по всіх вузлах примикання і позбавляємося від зайвого головного болю з приводу неприємностей, таких як, конденсат і промерзання.

  Телефонуйте!

  Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

  (044) 383-58-36; (063) 025-51-65