покрівля
Будівництво, ремонт і оздоблення

Покрівельні роботи в заміському будинку

Замовити

Покрівельні роботи - це цілий комплекс заходів, що включає монтаж, тепло, паро і звукоізоляційні роботи, праця бляхаря і навіть малярні роботи.
  Якісні покрівельні роботи є запорукою довговічності будівлі, адже саме покрівля захищає приміщення від несприятливого впливу навколишнього середовища. Влітку покрівля не повинна дозволяти дому перегріватися, взимку - остигати, і, зрозуміло, вона не має права пропускати опади. Якщо неякісно виконані малярські роботи можна легко переробити, то з покрівлею все набагато складніше. Порушення технології зведення покрівлі може призвести до того, що всю конструкцію необхідно буде робити заново, а це дороге задоволення.
  Як тільки закінчено будівництво коробки будівлі, необхідно покрити покрівлю, і вже після цього починати оздоблювальні та малярні роботи. Як уже згадувалося, покрівля повинна виконувати теплоізоляційну і гідроізоляційну функції, а так само захищати будинок від зовнішнього шуму. Покрівля, відповідна всім зазначеним вимогам, має складну конструкцію, схожу на листковий пиріг.
  Все покрівлі умовно можна розділити на дві основні групи: плоскі і скатні. Плоскі покрівлі застосовуються в місцях з теплим, сухим кліматом, де не буває снігу, а дощова вода швидко висихає. У районах з мінливою погодою і великою кількістю опадів застосовуються скатні покрівлі. Вибір несучих елементів і покрівельних матеріалів безпосередньо залежить від конструкції даху.

Розрахунок і створення проекту скатної або плоскої покрівлі

Проектування покрівлі є вкрай відповідальним етапом. Правильний розрахунок несучих конструкцій покрівлі виконують професійні конструктори з досвідом роботи, адже при розрахунку потрібно враховувати всі фактори, що впливають на покрівлю і вміти обчислювати розрахункові навантаження.

Монтаж стропил

Стропила є несучими елементами скатної покрівлі, тобто її каркасом. Система крокв несе на собі всю навантаження покрівлі, тому монтаж конструкцій повинен бути проведений професіоналами. Після монтажу каркасу виробляються малярні роботи по обробці дерев'яних конструкцій антисептичними складами.

Влаштування утеплення і парогідроізоляції

парогідроізоляція і утеплення захищають будівлю від несприятливих впливів ззовні - холоду і вологи. Дані види робіт обов'язкові при влаштуванні покрівлі будь-якої конструкції.

Влаштування обрешітки

Обрешітка виконується на похилих дахах і служить основою для укладання покрівельного матеріалу. Найчастіше обрешітку роблять з дощок.

Укладання покрівельного покриття

 

Цей вид робіт вимагає досвіду і навичок незалежно від типу даху та обраного покрівельного матеріалу. Тут особливо строго повинна дотримуватися технологія, розроблена для кожного виду покриття.

Влаштування системи водостоків

Вкрай важливий етап, завершальний влаштування покрівлі. Водостічна система включає в себе воронки і жолоби для відведення дощової і талої води.
  При ремонті і реконструкції покрівель технологія робіт - та ж, що і при монтажі нової конструкції. Якщо покрівля покрита бляхою, то для ремонту часто досить виконати малярні роботи, попередньо знявши старий шар фарби і покривши підставу грунтом.
  Якісна покрівля дозволяє заощадити значні кошти в процесі експлуатації будівлі.

Варіанти покрівельних матеріалів

Всі покрівельні матеріали можна розділити на два групи: для м'якої й твердої покрівлі. Для м'якої покрівлі застосовуються:

  • рулонні матеріали
  • мембранні матеріали
  • м'яка черепиця

Поширені матеріали для твердої покрівлі:

  • профнастил
  • оцинкованна сталь
  • керамічна черепиця
  • сланець
  • листи алюмінію, сплав цинк - титан, міді
  • металочерепиця

На вартість покрівельних робіт впливає складність несучої конструкції, площа покрівлі, тип ізоляції і вид покрівельного матеріалу.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65