зливова каналізація
Будівництво, ремонт і оздоблення

Зливова каналізація та дренаж

Замовити

Варто відзначити, що навіть при хороших дренуючих властивостях грунту і якісно прокладеної по всій ділянці дренажної системи, на поверхні землі з'являються великі калюжі після сильного або затяжного дощу. А в тій місцевості, де поширеним є такий тип ґрунту як суглинки, вода на поверхні землі може простояти тривалий час. Змінити таку непросту ситуацію допоможе поверхневий дренаж і зливова каналізація .
  Поверхневий водовідвід, зливова каналізація (лівневка) або дренаж - це, так званий, збір, а також відведення талої та дощової води з поверхні ділянки, різноманітних дорожніх покриттів, відкритих терас і т.д.
  Зливова каналізація складається з трьох елементів:
  1. спеціальна система збору опадів, куди входять канали, жолоби, а також лотки
  2. фільтри, які призначені для очищення різних забруднень
  3. цистерна.

Головним завданням зливової каналізації є захист фундаменту будівлі, дорожнього покриття, газонних насаджень від надлишку води.
  Якщо говорити про дренажі, то він являє собою спеціальну розгалужену систему труб, пов'язаних між собою. Вони розташовані уздовж або навколо захищається від непотрібної вологи споруди.
  Головною функцією дренажу є ефективний збір вологи з необхідного ділянки.
  Необхідно відзначити, що грамотно виконаний, а також правильно розрахований поверхневий дренаж або зливова каналізація у багато разів збільшать термін експлуатації багатьох об'єктів інфраструктури, а також принесуть чистоту і комфорт на території багатьох ділянок.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65