мансарда
Будівництво, ремонт і оздоблення

Виготовлення мансарди в заміському будинку

Замовити

Мансарда є житловим приміщенням на горищі заміського будинку. Причому стіни мансарди (до рівня скатів) мають висоту менше півтора метрів.
  Затребуваність такого приміщення пов'язана з тим, що, не вкладаючи великих коштів, можна збільшити житлову площу і, тим самим, не захламлювати горище будинку. Спорудження мансарди слід починати з зведення спеціальної мансардного даху, який має ламану конфігурацію. Він складається зі скатів з різними кутами. Підведення одного зі скатів збільшує горищне приміщення. Так як мансарда призначена для використання в якості житлової кімнати, то вона повинна бути теплою, тихою і мати привабливий вигляд.
  Щоб створити комфортні умови для проживання, покрівля над мансардою повинна виконуватися з таких матеріалів, як керамочерепиця або шифер, так як не відбувається їх сильного нагрівання навіть при інтенсивному сонячному випромінюванні. Спорудження мансарди потрібно планувати на етапі, коли складають проект будівлі. Так ви не помилитеся з розташуванням вікон і несучих конструкцій.

Мансардний дах виконується за допомогою кроквяної конструкції з нахилом від 30 до 60 градусів. При більшому нахилі зменшиться житловий простір. Це приміщення повинно мати висоту близько 2,2 метра і завширшки - не менш трьох метрів. Якщо питання про спорудженні мансарди виникло вже після того, як розпочато будівництво, то потрібно буде передбачити сходи, спорудити віконні проєми, утеплити і звукоізолювати цю кімнату. Сходи можуть займати місце біля виходу на горищне приміщення. Використання гвинтових сходів - хороший спосіб заощадити простір.
  Кожен з дерев'яних елементів повинен бути оброблений складами, що запобігають гниттю і ушкодження комахами.
  Щоб забезпечити пожежобезпечне використання мансарди, застосовують антипіренові просочення, які зменшують горючість деревних матеріалів.

облаштування мансарди облаштування мансарди облаштування мансарди

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65