монтаж блокхаусу
Будівництво, ремонт і оздоблення

Оздоблення стін блокхаусом

Замовити

Для горизонтального оздоблення заміських будинків і котеджів відмінним сучасним матеріалом є блокхаус. Останній являє собою оздоблювальну дошку високої якості, її лицьова сторона має фактуру і форму оциліндрованих колод. Звичайні види даного матеріалу застосовуються для внутрішньої обробки будинків, балконів, а його великі сорти використовують для зовнішньої обшивки заміських будинків.
  Оздоблення стін блокхаусом створює повноцінну ілюзію дерев'яного зрубу, в такому будинку буде панувати вічна атмосфера тепла і затишку.
  При виробництві блокхаусу добре просушену колоду хвойних дерев розпилюють на чотири заготовки за схемою «квадрат в колі». Далі заготовки вирівнюються по ширині і довжині, фрезерують паз і шип.

Додаткова обробка надає дошці ідеальну гладкість. Блокхаус може дати невелику поздовжню деформацію, але не розтріскується, створює прекрасну звукоізоляцію.
  Оздоблення стін блокхаусом виконується досить легко: завдяки легкості матеріалу, його встановлюють на монтажні рейки з витримкою кроку в 60 см. Для додання більш високою пожаростійкості блокхаус бажано просочити спеціальними розчинами.
  Блокхаус є екологічно чистий матеріал, довговічний, його часто виготовляють з модрини, яка зберігає на довгі роки аромат свіжої деревини.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65