будинк із дерева
Будівництво, ремонт і оздоблення

Зовнішнє оздоблення дерев'яного будинку

До зовнішнього оздоблення будинку з дерева потрібно підходити тільки після завершення всіх зовнішніх робіт і після остаточної усадки будинку, яка в середньому триває один рік. Матеріалів для зовнішньої обробки дерев'яних будинків представлено чимало, але при їх виборі слід враховувати, що якщо у зовнішній обробці будинку будуть поєднуватися природні і штучні матеріали, вони повинні бути підібрані дуже майстерно і тонко.
  Непоганий варіант для обробки фундаменту буде природний камінь. Солідність каменю ідеально гармонує з деревом, впишеться в загальний ландшафт живої природи. Камінь забезпечить фундаменту друге життя.
  Для обробки фундаменту використовується також вагонка, але даний матеріал боїться вологи, і буде необхідно через час робити заміну. Для того, щоб вагонка служила довше, слід вибирати дошки, висушені до 15%.

Якщо оздоблення дерев'яного будинку буде проводитися оциліндрованим брусом або колодою, в подальшому необхідно буде покрити його лаком або пофарбувати.
  Каркасні будинки часто обробляють цеглою, але вони значно змінюють як зовнішній вигляд будівлі, так і їх теплопровідність.   Оздоблення будинку проводиться двома видами - сухе і мокре. Сухе облицювання передбачає кріплення до стін будинку облицювальних матеріалів за допомогою розчинів і цілої системи кріплень. Фасад будинку стає об'ємним. Мокра обробка будинку рідко застосовується для дерев'яних будинків, оскільки дерево здатне вбирати вологу і така обробка згодом просто обвалиться.
  Вибираючи обробку, слід пам'ятати про практичну точки зору, будь-яка обробка будинку створює додаткове навантаження на фундамент. Паропроникні облицювальні матеріали не рекомендується вибирати для дерев'яних будинків, щоб уникнути гниття стін.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(044) 383-58-36; (063) 025-51-65