будинк із дерева
Будівництво, ремонт і оздоблення

Зовнішнє оздоблення дерев'яного будинку

Замовити

До зовнішнього оздоблення будинку з дерева потрібно підходити тільки після завершення всіх зовнішніх робіт і після остаточної усадки будинку, яка в середньому триває один рік. Матеріалів для зовнішньої обробки дерев'яних будинків представлено чимало, але при їх виборі слід враховувати, що якщо у зовнішній обробці будинку будуть поєднуватися природні і штучні матеріали, вони повинні бути підібрані дуже майстерно і тонко.
  Непоганий варіант для обробки фундаменту буде природний камінь. Солідність каменю ідеально гармонує з деревом, впишеться в загальний ландшафт живої природи. Камінь забезпечить фундаменту друге життя.
  Для обробки фундаменту використовується також вагонка, але даний матеріал боїться вологи, і буде необхідно через час робити заміну. Для того, щоб вагонка служила довше, слід вибирати дошки, висушені до 15%.

Якщо оздоблення дерев'яного будинку буде проводитися оциліндрованим брусом або колодою, в подальшому необхідно буде покрити його лаком або пофарбувати.
  Каркасні будинки часто обробляють цеглою, але вони значно змінюють як зовнішній вигляд будівлі, так і їх теплопровідність.   Оздоблення будинку проводиться двома видами - сухе і мокре. Сухе облицювання передбачає кріплення до стін будинку облицювальних матеріалів за допомогою розчинів і цілої системи кріплень. Фасад будинку стає об'ємним. Мокра обробка будинку рідко застосовується для дерев'яних будинків, оскільки дерево здатне вбирати вологу і така обробка згодом просто обвалиться.
  Вибираючи обробку, слід пам'ятати про практичну точки зору, будь-яка обробка будинку створює додаткове навантаження на фундамент. Паропроникні облицювальні матеріали не рекомендується вибирати для дерев'яних будинків, щоб уникнути гниття стін.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65