будинок із сип-панелей
Будівництво, ремонт і оздоблення

Оздоблення будинку з сіп панелей

Замовити

В останні роки на ринку будівництва заміського житла більших обертів набирає швидке житлове будівництво. Перевагою даного методу є швидкість зведення будинків, їх малозатратная вартість і досить високі показники збереження тепла.
  Однією з ефективних технологій є будівництво заміських будинків з сіп панелей. Між двома панелями, що нагадують ДСП, знаходиться утеплювач (як правило, пінопласт).
  Перевагою такої технології зведення будинку є те, що вся конструкція будинку виходить прямокутної, а подальше внутрішнє оздоблення будинку з сіп панелей не вимагає особливих зусиль і великих фінансових витрат. Оскільки при цьому методі будівництва виходять всі поверхні рівні, при цьому знаходяться в одній площині. При цьому за рахунок утеплювача будинок дуже теплий, тому не вимагає додаткового утеплення.

Провід в такому будинку при прокладанні електропроводки використовуються негорючі проводу.
  Оздоблення будинку з сіп панелей виконується наступним чином: на стіни будинку кріпляться два шари гіпсокартону. У першому шарі вологостійкого гіпоскартона товщиною 12,5 мм ховається електропроводка, другий шар гіпсокартону (можна використовувати 9 мм) закриває дану електропроводку і є чистової поверхнею для обробки. Далі поверхню стін можна шпаклювати, готувати під фарбування або шпалери, виконувати укладку керамічної плитки і ін.
  На підлогу будинку з сип-панелей можна класти ламінат за стандартною технологією.
  У підсумку, внутрішнє оздоблення будинку з сіп панелей виконується в досить короткі терміни при невеликому бюджеті.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65