оздоблення клінкерною плиткою
Будівництво, ремонт і оздоблення

Оздоблення клінкерною плиткою фасаду будинку

Замовити

До початку оздоблення фасаду клінкерною плиткою слід підготувати поверхню стін. Основа повинна бути сухою і рівною.
  Для укладки знадобляться олівець, рівень, зубчастий шпатель і інші допоміжні інструменти. Горизонтальна площина вимагає точної розмітки. Також слід виконати попередню розкладку укладки плитки на фасаді будинку відповідно до технічної документації. Необхідно враховувати ширину шва і кількість вигинів і кутів.
  Перед початком укладки першого ряду необхідно позначити рівень з метою подальшого рівного монтажу. Розмітку виконують з використанням натягнутого шнура або лазерного рівня.
  Оздоблення клінкерною плиткою зазвичай починається з відкосів вікон. Як клейкої основи використовується спеціальний водостійкий еластичний розчин, що клеїть, який захищає клінкерну плитку від появи плям і втрати кольору.   Найкращим способом приклеювання є нанесення клейового розчину на обидві поверхні. На поверхню плитки наноситься розчин, товщина яких не більше 1 мм.

Оздоблення клінкерною плиткою фасаду будинку відрізняється від техніки укладки керамічної плитки для санвузлів. В даному випадку при роботі потрібно більша уважність і чіткість. Аналогічно після укладання виконується затирка швів, які попередньо очищаються від залишків клею. Затирка швів виконується по закінченню 3 днів.
  Після укладки декількох рядів періодично перевіряється їх рівень.
  Клінкерна плитка має свої різні відтінки, завдяки чому фасад після укладки набуває натуральний природний колір. Тому бажано купити відразу весь товар з однієї партії.
  Оздоблення клінкерною плиткою надає фасаду естетичність і міцність. За стійкістю до атмосферних впливів і довговічності клінкерна плитка виправдовує свою ціну.

будівництво котеджів будівництво котеджів будівництво котеджів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65